کد خبر : ۲۶۲۲۸۱
با اعلام سازمان ملی استاندارد ایران؛
۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۸
­ سازمان ملی استاندارد ایران، طرح جدید نشان ملی استاندارد ایران را با درج علامت اختصاری INSO به رنگ سبز تغییر داد.

نشان ملی استاندارد ایران تغییر کرد

بورس نیوز: در یکصد و پانزدهمین اجلاسیه شورای عالی استاندارد با حضور رئیس جمهور مصوب شد با توجه به تغییر عنوان «موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران» به «سازمان ملی استاندارد ایران»، لوگوی جدید سازمان ملی استاندارد ایران طراحی شود.

نشان ملی استاندارد ایران که در سال ۱۳۶۴ توسط استاد مرتضی ممیز طراحی شده بود، در طراحی این لوگو حروف اختصاری ISIRI و کلمه "ایران" در مرکز آن نمایان بود که در طرح جدید، علامت اختصاری INSO با رنگ سبز به جای آن نشست.

در طـراحی نـشان جـدید از حـروف اختـصاری نـام لاتین سازمان ملی استاندارد ایـران استفاده شده که شامل واژه‌های inso- iran national standards organization است.

برای طراحی نشان استاندارد از قلمی استفاده شده که به خوبی حروف اختصاری را به کلمه ایران تبدیل می‌کند و بصورت یکسان از سمت راست، کلمه ایران دیده می‌شود و INSO از سمت چپ کاملا درست خوانده می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: