کد خبر : ۲۶۲۳۷۱
در پنجمین حراج حضوری؛
۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۵
در این حراج ۲۰ استان از سراسر کشور مشارکت دارند و کالا‌های متنوعی در حدود ۲۰۰ دسته بندی با ارزش بیش از ۳۷ میلیارد تومان را عرضه خواهند کرد.

حراج ۲۰۰ دسته کالا به ارزش بیش از ۳۷ میلیارد تومان

بورس نیوز:سعید غلامی باغی عضو هیات مدیره و معاون فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اظهار کرد: پنجمین حراج حضوری سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تا پنجشنبه ۲۴ شهریور ادامه دارد.

وی افزود: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به انبار‌های سازمان در استان‌های مربوطه به بازدید از کالا‌های مورد نظر خود اقدام کنند. در روز یکشنبه ۲۷ شهریور در حراج حضوری سازمان که در سالن تربیت بدنی دانشگاه تهران راس ساعت ۱۰ صبح بر گزار می‌شود.

وی بیان کرد: متقاضیان با در دست داشتن کارت ملی و کارت بانکی خود می‌توانند کالا‌های عرضه شده در این حراج با شماره ۱۴۰۱۰۵ را خریداری کنند.

غلامی خاطرنشان کرد: در روز حراج تنها ۲۰ درصد از قیمت کالا از خریدار بعنوان ودیعه اخذ و مابقی ارزش معامله زمان تحویل کالا دریافت خواهد شد. در این حراج ۲۰ استان از سراسر کشور مشارکت دارند و کالا‌های متنوعی در حدود ۲۰۰ دسته بندی با ارزش بیش از ۳۷ میلیارد تومان را عرضه خواهند کرد.

وی بیان کرد:عمده کالا‌هایی که در این حراج عرضه می‌شوند شامل ابزار و ماشین الات صنعتی، تجهیزات الکتریکی، لوازم پزشکی و خانگی و تلفن همراه، ظروف شیشه ای، کالا‌های سریع الافساد و لوازم آرایشی و بهداشتی به شرط صادرات است. متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان به آدرس tamliki.ir مراجعه کنند.

گفتنی است، سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی هر ماه برگزاری حراج‌هایی را به صورت حضوری با امکان مشارکت عموم مردم از سراسر کشور در دستور کار خود قرار داده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: