کد خبر : ۲۶۲۴۰۵
سرمای زودرس به فروش "ساربیل" زد
۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
مقدار فروش محصول سیمان فله تیپ ۲ پوزولانی نسبت به ماه گذشته ۴ درصد (نزدیک به ۲ هزار تن) کاهش پیدا کرده است.

بورس نیوز:

شرکت سیمان آرتا اردبیل در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال ۱۴۰۱ میزان درآمد حاصل‌شده از فروش محصولات طی این دوره مالی را برابر با مبلغ ۶۳ میلیارد تومان اعلام کرد و همچنین میزان درآمد تجمیعی که طی ۹ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی از خود بر جای گذاشت بالغ‌بر ۳۸۴ میلیارد تومان دست یافت.

سرمای زودرس به فروش

"ساربیل" طی ۹ ماه گذشته میزان درآمدی که از فروش محصولات به ثبت رساند مربوط به بازار داخل کشور بود، همچنین از ابتدای سال مالی تاکنون نیز این شرکت سیمانی توانست ۳۸۵ میلیون تومان از فروش محصولات در بازار صادراتی کسب کرد.

عملکرد ماهانه سیمان آرتا اردبیل

درآمدی که شرکت سیمان آرتا اردبیل در مردادماه از خود بر جای گذاشت در مقایسه با ماه گذشته ۱۵ درصد کاهش را به دنبال داشت، این کاهش درآمد برابر با مبلغ ۱۱ میلیارد تومان بود و بیشترین تأثیر در کاهش درآمدزایی "ساربیل" را در مردادماه سیمان پاکتی پوزولانی با ۶ میلیارد تومان ریزش به خود اختصاص داد.

سرمای زودرس به فروش

عمده‌ترین میزان درآمدی که سیمان آرتا اردبیل از فروش محصولات به دست آورد مربوط به «سیمان فله (تیپ ۲)» با ۳۵ میلیارد تومان بود، نرخ فروش این محصول برابر با ۷۵۷ هزار تومان در ازای هر تن اعلام شد که در مقایسه با ماه گذشته نرخ فروش این محصول با کاهش ۵ درصدی مورد معامله قرار گرفت.

مقدار فروش ماهانه "ساربیل"

مقدار فروش محصولات سیمان آرتا اردبیل در مردادماه بالغ‌بر ۸۷ هزارتن اعلام شد که نسبت به ماه گذشته ۹ درصد کاهش فروش محصولات را به همراه داشت و از ابتدای سال مالی تا پایان مردادماه سال جاری ۶۳۰ هزارتن از محصولات را در بازار‌های داخلی و صادراتی به فروش رسانده است.

سرمای زودرس به فروش

بیشترین مقدار فروش ماهانه "ساربیل" در مردادماه مربوط به سیمان فله تیپ ۲ پوزولانی بود که طی این دوره ۴۶ هزارتن از آن مورد معامله مشتریان قرار گرفت، مقدار فروش این محصول نسبت به ماه گذشته ۴ درصد (نزدیک به ۲ هزار تن) کاهش پیدا کرده است.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: