کد خبر : ۲۶۲۴۰۷
سرپرست مدیریت نظارت بازار شرکت فرابورس مطرح کرد:
۲۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۱
سرپرست مدیریت نظارت بازار و بازرسی فرابورس گفت: با نزدیک بودن آغاز معاملات ثانویه تپسی و تخصیص به سرمایه‌گذاران حرفه‌ای، سهامداران در صورت امکان احراز شرایط به کارگزاری‌ها مراجعه کنند.

لزوم تسریع شناسایی سرمایه‌گذاران حرفه‌ای با معاملات

بورس نیوز: زهرا میرزایی با اشاره به تصویب ضوابط شناسایی سرمایه‌گذار حرفه‌ای در بیستم فروردین ماه گفت: پیش از تصویب و ابلاغ این ضوابط، فرابورس با کانون نهاد‌های سرمایه‌گذاری و کانون کارگزاران جلساتی را برگزار و نظرات آن‌ها را بصورت مکتوب اخذ و موارد لازم را اعمال کرد و سپس موارد در هیات مدیره فرابورس مطرح و مصوب شد.

وی افزود: با توجه به نزدیک بودن آغاز معاملات ثانویه شرکت تپسی و تخصیص این معاملات به سرمایه‌گذاران حرفه‌ای، ضروری است سرمایه‌گذاران هرچه سریع‌تر در صورت امکان احراز شرایط به کارگزاری‌ها مراجعه کرده و شرکت‌های کارگزاری نیز فرایند‌های لازم را در اسرع وقت انجام دهند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: