کد خبر : ۲۶۲۴۲۸
درآمد ماهانه آب رفت
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۸
نرخ فروش سیمان پاکتی با افزایش نرخ ۱۱ درصدی روبه‌رو بود و محصول سیمان فله نیز کاهش نرخ ۳ درصدی طی این دوره مالی روبه‌رو بود، مقدار فروش ماهانه سیمان دشتستان در مردادماه با کاهش ۵۱ درصدی (معادل فروش ۳۳ هزارتن) همراه بود.

ریزش ۵۵ درصدی درآمد‌های

بورس نیوز:

 

صنایع سیمان دشتستان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری درآمد ماهانه‌ای که از فروش محصولات سیمان فله و پاکتی به دست آورد مبلغی بالغ‌بر ۲۰ میلیارد تومان بود و مجموع درآمد‌های تجمیعی این شرکت سیمانی طی ۱۱ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی برابر با ۴۶۴ میلیارد تومان اعلام شد.

ریزش ۵۵ درصدی درآمد‌های سدشت+بورس نیوز

درآمد ماهانه‌ای که صنایع سیمان دشتستان در دوره منتهی به مردادماه سال جاری از فروش محصولات شناسایی کرد مربوط به بازار داخل کشور بود و از ابتدای سال مالی نیز موفق به کسب درآمد ۲۴۶ میلیارد تومانی در بازار صادراتی شده است.

عملکرد ماهانه صنایع سیمان دشتستان

درآمد ماهانه‌ای که صنایع سیمان دشتستان در مردادماه سال جاری از فروش محصولات به ثبت رساند ۵۵ درصد کاهش درآمد را نسبت به دی‌ماه مشاهده کرد و همچنین درآمد‌های این شرکت در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۲ درصد اُفت پیدا کرد.

ریزش ۵۵ درصدی درآمد‌های سدشت+بورس نیوز

بیشترین درآمد ماهانه صنایع سیمان دشتستان مربوط به فروش محصول «سیمان پاکتی» با ۱۲۰ میلیارد تومان بود و نرخ فروش آن نیز ۶۵۳ هزارتومان در ازای هر تن اعلام شد که نسبت به ماه گذشته نزدیک به ۱۱ درصد افزایش یافت.

مقدار فروش محصولات تولیدی "سدشت"

صنایع سیمان دشتستان در مردادماه سال جاری ۳۱ هزار تن از محصولات خود را در بازار داخل کشور به مشتریان خود فروخت و مجموع فروش تجمیعی این شرکت سیمانی برابر با ۸۰۱ هزارتن به ثبت رسید، "سدشت" در مردادماه از فروش ۲ محصول «سیمان فله داخلی، سیمان پاکتی داخلی» درآمدزایی داشت.

پرفروش‌ترین محصول دراین‌بین مربوط به محصول «سیمان پاکتی» با ۱۸ هزار تن بود که ۵۹ درصد از حجم فروش ماهانه را در اختیار داشت، همچنین با نرخ فروش ۶۵۳ هزارتومانی عنوان گران‌ترین محصول "سدشت” را به خود اختصاص داد.

همان‌طور که گفته شد نرخ فروش سیمان پاکتی با افزایش نرخ ۱۱ درصدی روبه‌رو بود و محصول سیمان فله نیز کاهش نرخ ۳ درصدی طی این دوره مالی روبه‌رو بود، مقدار فروش ماهانه سیمان دشتستان در مردادماه با کاهش ۵۱ درصدی (معادل فروش ۳۳ هزارتن) همراه بود.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: