کد خبر : ۲۶۲۴۳۱
وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد؛
۲۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۴
وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که بودجه این کشور در ماه آگوست (مرداد)، ۲۲۰ میلیارد دلار کسری داشته که نسبت به آگوست سال گذشته که کسری ۱۷۱ میلیارد دلاری را ثبت کرده بود، ۲۹ درصد افزایش داشته است.

رشد ۲۹ درصدی کسری بودجه آمریکا

بورس نیوز: وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که بودجه این کشور در ماه آگوست (مرداد)، ۲۲۰ میلیارد دلار کسری داشته که نسبت به آگوست سال گذشته که کسری ۱۷۱ میلیارد دلاری را ثبت کرده بود، ۲۹ درصد افزایش داشته است.

طبق اعلام وزارت خزانه‌داری آمریکا درآمد‌ها در ماه اوت با ۳۵ میلیارد دلار یا ۱۳ درصد افزایش نسبت به سال قبل به ۳۰۴ میلیارد دلار رسیده است؛ با این حال، هزینه‌ها با ۸۴ میلیارد دلار یا ۱۹ درصد افزایش به ۵۲۳ میلیارد دلار رسید.

در ۱۱ ماه اول سال مالی ۲۰۲۲، که در ۳۰ سپتامبر به پایان می‌رسد، کسری بودجه از ۲.۷۱ تریلیون دلار در مدت مشابه سال گذشته، ۶۵ درصد کاهش یافت و به ۹۴۶ میلیارد دلار رسید که بخش عمده آن به دلیل قانون برنامه کمک مالی جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا به ارزش ۱.۹ تریلیون دلار بود.

سود بدهی فدرال در ماه آگوست به ۸۸ میلیارد دلار رسید که در مقایسه با ۵۸ میلیارد دلار در ماه مشابه سال گذشته افزایش یافت. تاکنون، بهره بدهی فدرال با ۲۹ درصد افزایش به ۶۷۸ میلیارد دلار رسیده است.

انتظار می‌رود با افزایش نرخ بهره فدرال رزرو برای مبارزه با تورم، نرخ بهره بدهی همچنان به افزایش خود ادامه دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: