در راستای اجرای قرارداد ایران خودرو دیزل و وزارت کشور صورت گرفت؛
۲۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۳
۱۰۰ دستگاه ون وانا از محل قرارداد شرکت ایران خودرو دیزل با وزارت کشور، تحویل اتحادیه تاکسی‌رانی‌های شهری کشور شد.

تحویل و اعزام ۱۰۰ دستگاه ون وانا برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی

بورس نیوز: این تعداد ون وانا از محل قرارداد پنج هزار دستگاهی منعقد شده با وزارت کشور، تحویل اتحادیه تاکسی‌رانی شهری کشور شد تا ابتدا برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی به مرز‌های غربی کشور  اعزام و سپس در شهر‌های کشور مورد استفاده این اتحادیه قرار گیرند.

جواد توسلی مهر، مدیرعامل ایران خودرو دیزل در مراسم تحویل این خودرو‌ها گفت: در راستای قرارداد ایران‌خودرو دیزل با وزارت کشور برای تحویل پنج هزار دستگاه ون، با همت و تلاش کارکنان ایران خودرو دیزل و همچنین اتحادیه تاکسی‌رانی، اولین کاروان ۱۰۰ دستگاهی آماده و تحویل و برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین اباعبدالله الحسین عازم مرز‌های کشور خواهند شد و امیدواریم این خدمات‌رسانی به زائران از روز چهارشنبه و با رسیدن این خودرو‌ها به مرز‌های کشور آغاز شود.

مدیرعامل اتحادیه تاکسی‌رانی‌های شهری کشور نیز با ابراز خشنودی از همکاری با شرکت ایران خودرو دیزل اعلام کرد: در اتفاق فرخنده‌ای که در این ایام افتاد، بعد از ۱۲ سال وقفه در حوزه نوسازی ون، یک همکاری بسیار خوبی با مجموعه ایران خودرو دیزل شکل گرفت و قراردادی برای نوسازی پنج هزار دستگاه ون منعقد شد.  

مرتضی ضامنی افزود: در این راستا  و هم‌زمان با ایام اربعین حسینی و با هماهنگی به‌عمل‌آمده و دستور مقام عالی وزارت کشور، مقرر شد تا ۱۰۰ دستگاه از این ناوگان برای ارایه خدمات به زائران اربعین حسینی عازم مرز مهران شوند.  

مدیرعامل اتحادیه تاکسی‌رانی خاطرنشان کرد: در طرح نوسازی ناوگان شهری، خوش‌بختانه تعداد ۵۰۰ دستگاه از این خودرو‌ها آماده تحویل هستند که امیدواریم هرچه زودتر و در آینده نزدیک، با هماهنگی‌هایی که با شرکت ایران‌خودرو دیزل انجام می‌دهیم، فرآیند تحویل با سرعت انجام شود تا شهروندان شهر‌هایی که به عنوان هدف تعریف‌شده‌اند، شاهد یک ناوگان جدید و نوسازی شده باشند.

گفتنی است، پیش از این ۱۰۰ دستگاه اتوبوس آتروس برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) در مرزها، تحویل و به مناطق مرزی اعزام شده بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: