کد خبر : ۲۶۲۵۱۰
با اعلام بانک پس‌انداز فدراسیون روسیه؛
۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۵
بانک پس‌انداز فدراسیون روسیه که بزرگترین بانک در روسیه و اروپای شرقی است، از افتتاح اولین دفتر مالی اسلامی در کازان، پایتخت جمهوری تاتارستان تا پایان سال ۲۰۲۲ خبر داد.

افتتاح نخستین دفتر مالی اسلامی در روسیه

بورس نیوز: اسبربانک (Sberbank) یا بانک پس‌انداز فدراسیون روسیه که بزرگترین بانک در روسیه و اروپای شرقی است، از افتتاح اولین دفتر مالی اسلامی در کازان، پایتخت جمهوری تاتارستان تا پایان سال ۲۰۲۲ خبر داد.

در بیانیه صادر شده توسط بانک آمده است: تا پایان سال جاری میلادی، اسبربانک، اولین دفتر مالی شریک خود را در کازان افتتاح می‌کند که به مشتریان فردی و شرکتی خدمات می‌دهد.

خدمات این دفتر مالی اسلامی شامل مضاربه، ابزار‌های سرمایه‌گذاری حلال، تامین مالی تجارت، ضمانت‌های بانکی، پرداخت و حساب‌های جاری، علاوه بر خدمات تسویه و نقدی و ... است.

اولگ گانیف، نائب رئیس اسبربانک تاکید کرد که تقاضای دائمی در حال رشدی در تاتارستان برای خدمات تامین مالی اسلامی وجود دارد.

به گفته اولگ، در نتیجه بررسی تقاضای مصرف کنندگان، تصمیم گرفته شد اولین دفتر مالی شریک در کازان افتتاح شود و این اطمینان وجود دارد که به یکی از محبوب‌ترین دفاتر اسبربانک در تاتارستان تبدیل خواهد شد.

او افزود: بر اساس نتایج کار این دفتر آزمایشی، بانک تصمیم به تکرار پروژه و افتتاح مراکز جدید خواهد گرفت.

جمهوری تاتارستان یکی از جمهوری‌های خودمختار فدراسیون روسیه است. پایتخت تاتارستان شهر کازان است. اکثر قریب به اتفاق ساکنان آن، مسلمان سنی مذهب هستند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: