۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸
شرکت سنگ آهن گهرزمین همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی علاوه بر حضور در پیاده روی اربعین کربلا؛ با برپایی ۳۰ غرفه تحت عنوان "قرارگاه گوهران کربلا" به ارائه خدمات به عزاداران حسینی پرداخت.

استقبال بی نظیر مردم سیرجان از قرارگاه گوهران کربلا در اربعین حسینی

بورس نیوز: شرکت سنگ آهن گهرزمین با برپایی ۳۰ غرفه در محل امامزاده علی (ع) سیرجان با موضوعاتی همچون نگارخانه شهدا و تهیه عکس با سمبل و تمثیل شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، "روایت گری تصویری"، "مادر و کودک" و "پزشکی و خدمات پرستاری، روانشناسی" به مراجعه کنندگان خدمات مختلفی را ارائه نمود که مورد استقبال بی نظیر مردم شهرستان سیرجان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، غرفه‌هایی با موضوع "مشاوره"، "پاسخگویی به مسائل شرعی"، "رادیو اربعین با حضور مجریان صدا و سیما و گزارشگر‌های سیرجانی" و همچنین "گزارش مردمی"، "کودک و نوجوان"، "مسابقات بزرگسالان"، "واکس"، "خدمات رفاهی و پذیرایی" و غرفه ویژه اصحاب رسانه برگزار گردید.

شایان ذکر است، همه ساله بیشترین استقبال از غرفه‌های گهرزمین صورت گرفته است که پذیرای مراجعه کنندگان بسیاری می‌باشد.

همچنین در همین راستا جمعی از کارکنان شرکت سنگ آهن گهرزمین به همراه خانواده هایشان همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی و همگام با عاشقان حضرت ابا‌عبدالله‌الحسین علیهم‌السلام از سراسر جهان؛ با عنوان کاروان «شهید الله‌دادی» در این رویداد عظیم و حماسه بزرگ، شرکت و حرم امامان شریفین را زیارت نمودند.

شایان ذکر است به مناسبت فرارسیدن ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان و در راستای ترویج فرهنگ عاشورا و اربعین حسینی، شرکت سنگ آهن گهرزمین در آینده‌ای نزدیک اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ کتاب خوانی خواهد نمود که تاکنون تعداد بسیاری از مردم شریف در این مسابقه بزرگ ثبتنام کرده اند.

گفتنی است بیش از ۱۰۰ هزار نفر از مردم شهرستان در مراسم اربعین حسینی امسال در سیرجان شرکت و از قرارگاه گوهران کربلا (غرفه‌های شرکت گهرزمین) نیز بازدید کردند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: