کد خبر : ۲۶۲۵۲۲
در مرحله پیش گشایش و معاملات پیوسته؛
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۱
از تاریخ ۲۸ شهریور ماه مرحله پیش گشایش جلسه معاملاتی از ساعت ۹ تا ۱۰ صورت خواهد گرفت و مرحله معاملات پیوسته نیز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ خواهد بود.

کاهش ساعت معاملات در بازار متشکل ارزی

بورس نیوز: از تاریخ ۲۸ شهریور ماه مرحله پیش گشایش جلسه معاملاتی از ساعت ۹ تا ۱۰ صورت خواهد گرفت و مرحله معاملات پیوسته نیز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ خواهد بود.

این بازار با هدف ارائه خدمات بیشتر به فعالان بازار ارز و متقاضیان ارز اربعین حسینی (ع) از تاریخ ۱۱ شهریور ماه شروع معاملات خود را از ساعت ۱۰ به ساعت ۹ کاهش داده بود.

این گزارش حاکی است، طی روز‌های منتهی به اربعین حسینی (ع) به دلیل افزایش تقاضای دلار و دینار، جلسه معاملاتی بازار متشکل معاملات ارز ایران به ساعت ۹ الی ۱۸ افزایش یافت. میانگین حجم معاملات در این روز‌ها حدود ۱۵ میلیون دلار بوده که باتوجه به اتمام ایام منتهی به اربعین حسینی (ع) به حدود ۱۱ تا ۱۲ میلیون دلار کاهش یافته است.

لازم به ذکر است که پیش از این و قبل از روز‌های توزیع ارز اربعین، حجم معاملات انجام شده در بازار متشکل معاملات ارز ایران در نماد دلار توافقی بین ۱۱ تا ۱۲ میلیون دلار بوده است.بورس نیوز: از تاریخ ۲۸ شهریور ماه مرحله پیش گشایش جلسه معاملاتی از ساعت ۹ تا ۱۰ صورت خواهد گرفت و مرحله معاملات پیوسته نیز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ خواهد بود.

این بازار با هدف ارائه خدمات بیشتر به فعالان بازار ارز و متقاضیان ارز اربعین حسینی (ع) از تاریخ ۱۱ شهریور ماه شروع معاملات خود را از ساعت ۱۰ به ساعت ۹ کاهش داده بود.

این گزارش حاکی است، طی روز‌های منتهی به اربعین حسینی (ع) به دلیل افزایش تقاضای دلار و دینار، جلسه معاملاتی بازار متشکل معاملات ارز ایران به ساعت ۹ الی ۱۸ افزایش یافت. میانگین حجم معاملات در این روز‌ها حدود ۱۵ میلیون دلار بوده است که باتوجه به اتمام ایام منتهی به اربعین حسینی (ع) به حدود ۱۱ تا ۱۲ میلیون دلار کاهش یافته است.

لازم به ذکر است که پیش از این و قبل از روز‌های توزیع ارز اربعین، حجم معاملات انجام شده در بازار متشکل معاملات ارز ایران در نماد دلار توافقی بین ۱۱ تا ۱۲ میلیون دلار بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: