کد خبر : ۲۶۲۵۳۴
سخنگوی گمرک:
۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۸
سخنگوی گمرک گفت: هیچ قلم دارویی به سمت عراق برای اربعین صادر نشده است. بر اساس اعلام مسئولان مرتبط، کشور عراق ملزومات مراسم پرشور اربعین را از کشور‌های دیگر تامین کرده است.

هیچ قلم دارویی به سمت عراق برای اربعین صادر نشد

بورس نیوز: روح الله لطیفی، سخنگوی گمرک اظهار کرد: در حال حاضر هفته گذشته ۱۴۱.۵ تن سرم به تعداد ۲۴۰ هزار و ۸۴۰ عدد ترخیص شده است. علاوه بر آن کار‌های مربوط به ترخیص حدود ۴۷ تن و ۲۰۰ کیلوگرم سرم به تعداد ۸۰ هزار و ۳۸۰ عدد نیز در گمرک تهران انجام است.

وی افزود: هیچ قلم دارویی به سمت عراق برای اربعین صادر نشده است. بر اساس اعلام مسئولان مرتبط، کشور عراق ملزومات مراسم پرشور اربعین را از کشور‌های دیگر تامین کرده است.

سخنگوی گمرک گفت:: بر اساس نتیجه این رصد خرید خارجی یا تولید داخلی انجام می‌شود. ثبت سفارش و تایید اقلام پزشکی نیز بر عهده سازمان غذاو دارو است. اینکه موج بیماری وارد کشور شده است یا واردکننده‌ای دیرتر به تعهد واردات خود عمل کرده و آیا کمبود یا انبار مناسبی از دارو وجود دارد، یا هر اتفاق دیگر، خارج از حیطه گمرک محسوب می‌شود و حتما مسئولین مرتبط در خصوص آن پاسخگو هستند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: