کد خبر : ۲۶۲۵۶۲
نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت:
۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۵
نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ما مشکلات مدیریتی را حل کنیم، نیازی به تفکیک نیست. بهتر است که به جای تفکیک وزارت صمت به دنبال رفع مشکلات مدیریتی این وزارتخانه باشیم.

رفع مشکلات مدیریتی به جای تفکیک وزارت صمت

بورس نیوز: سید حمیدرضا کاظمی، نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی با تصریح بر اینکه برای رفع مشکلات وزارت صمت باید از نیرو‌های توانمند استفاده شود، اظهار کرد،: مشکل ما مسائل مدیریتی است و ما مشکل ساختاری نداریم بنابراین درباره تفکیک وزارت صمت و تشکیل وزارت بازرگانی، بنده با این کار مخالفم.

وی افزود: در مجلس دهم نیز بحث تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت مطرح بود که در نهایت به جایی نرسید.

نماینده مردم پلدختر در خانه ملت تصریح کرد: بنده معتقدم که ما باید از ظرفیت‌های موجود برای رفع مشکلات کشور استفاده کنیم.

وی با تاکید بر اینکه ما نباید مدام به دنبال تفکیک و ادغام وازرتخانه‌ها باشیم، ادامه داد: مأموریت‌های بخش صنعت، معدن و تجارت کشور کاملاً مشخص است و باید افرادی توانمند و با ظرفیت بالا در این مجموعه‌ها به کار گرفته شوند تا مشکلات این وزارتخانه مرتفع شود.

کاظمی تاکید کرد: ما برای رفع مشکلات وزارت صمت باید از نیرو‌های توانمند استفاده کنیم. مشکل ما مسائل مدیریتی است و ما مشکل ساختاری نداریم.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر ما مشکلات مدیریتی را حل و فصل کنیم، نیازی به تغییر ساختار نداریم.

وی بیان کرد: خوب است به یاد آوریم که چه مشکلاتی باعث شد که بخش بازرگانی را در بخش صنعت و معدن ادغام کردیم؟ همین مشکلات مدیریتی باعث این کار شد. الان هم مشکلات مدیریتی در وزارت صمت وجود دارد و برخی از افراد معتقدند که راهکار حل این مشکل آن است که این وزارتخانه تفکیک شود.

کاظمی در پایان خاطرنشان کرد: اگر ما مشکلات مدیریتی را حل کنیم، نیازی به تفکیک نیست. بهتر است که به جای تفکیک وزارت صمت به دنبال رفع مشکلات مدیریتی این وزارتخانه باشیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: