قدردانی توسلی مهر از دلگرمی خطیبی؛
۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰
با برنامه‌ریزی و تلاش‌های صورت گرفته در ایران خودرو دیزل، رکورد تولید سال گذشته این شرکت شکسته شد.

رکورد تولید سال گذشته در ایران خودرو دیزل شکسته شد

بورس نیوز: ایران خودرو دیزل با افزایش ظرفیت‌های تولیدی، توسعه محصولات و عبور از بحران‌های مالی و اقتصادی، تبدیل به سودده‌ترین خودروساز کشور شده است.  

این شرکت توانسته با ایجاد شرایط پایدار در تولید، خودرو‌های ناقص را حذف کرده و در شهریورماه، تولید را به صورت کامل و بدون کسری قطعه ادامه دهد.  

در پی قدردانی مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو بابت به ثمر نشستن تلاش‌های بی‌وقفه مدیران و کارکنان ایران خودرو دیزل، مدیرعامل این شرکت از پیام دلگرم کننده وی قدردانی کرده است.

در پیام جواد توسلی مهر به مهدی خطیبی آمده است: 

در پی پیام دلگرم‌کننده، مشفقانه و توجه ویژه جنابعالی که از ابتدای حضورتان در گروه صنعتی ایران خودرو نسبت به این شرکت داشته‌اید و به مناسبت موفقیت شرکت ایران خودرو دیزل در گذار از دوران رکود و ورشکستگی، اینجانب به‌عنوان مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل و به نیابت از تمامی همکارانم، ضمن تبریک کسب این موفقیت اعلام می‌دارم که دست‌یابی به این مهم، جز با اتحاد، همراهی، درایت و مدیریت جنابعالی و تمامی مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو و  همت همکاران عزیز در شرکت ایران خودرو دیزل، میسر نشده و استمرار آن جز با حمایت و همدلی همیشگی، امکان‌پذیر نخواهد بود.

اینجانب بر این باورم که رونق دوباره تولید و گذار از رکود و خروج از ورشکستگی شرکت ایران خودرو دیزل جز با اعتقاد به آموزه‌های الهی و قرآن کریم در زمینه عبور از شرایط دشوار میسر نمی‌شود و مصداق بارز آن آیه شریفه «اِنّ مَعَ العُسْرِ یسْراً» است.

خوش‌بختانه در دوران اخیر و در سایه توجه به منویات مقام معظم رهبری و با تکیه بر کلیدواژه «تولید» به عنوان رمز موفقیت شرکت ایران خودرو دیزل، تمام تلاش مجدانه مجموعه کارکنان و مدیران این گروه صنعتی، علاوه بر افزایش تولید و تنوع محصولات، معطوف به کیفیت و ارتقای سطح رضایتمندی مردم عزیز ایران، به عنوان صاحبان اصلی این صنعت نیز بوده است.

ان‌شاءالله با درایت و همراهی جنابعالی، شاهد تداوم موفقیت‌های بیشتر و بیشتر در حوزه‌های مختلف تولید، توسعه محصولات جدید و ارتقای کیفیت محصولات بوده و  با حرکت در مسیر سودآوری و دسترسی به پیشرفت‌های دانش بنیان و در راستای شعار «یک گروه یک هدف»، گروه صنعتی ایران خودرو همچون گذشته به عنوان سرآمد صنعت خودرو کشور در آسمان صنعت این مرز و بوم بدرخشد.

در خاتمه بر عهد خود با خدا و مردم فهیم کشور پر افتخار ایران می‌مانیم و در سایه توجهات ائمه معصومین علیهم السلام و حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که این روز‌ها با نام اربعین شهادت ایشان مزین شده و تشکر از همه همکاران خود در مجموعه بزرگ و معظم ایران خودرو و به‌خصوص همکاران اینجانب در شرکت ایران خودرو دیزل از شخص جنابعالی به‌خاطر تلاش و همکاری و دلسوزی که نقشی کاملا برجسته در تمام موفقیت‌های کل گروه به‌خصوص ایران خودرو دیزل داشته اید تشکر ویژه‌ای داریم.

باشد که نام گروه صنعتی ایران خودرو به‌عنوان نماد پیشرفت صنعتی در اقصا نقاط کشور عزیزمان و در سطح بین الملل بدرخشد، که این مهم کاملا دست یافتنی بوده و رسیدن به قله‌های پر افتخار پیشرفت و ترقی با وجود حمایت‌های همه دلسوزان و شخص جنابعالی دور از دسترس نخواهد بود.

جواد توسلی‌مهر
مدیرعامل ایران خودرو دیزل

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: