کد خبر : ۲۶۲۵۸۸
از امروز بررسی می شود؛
۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۶
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: لایحه دوفوریتی اسقاط خودرو در نشست امروز کمیسیون متبوعش بررسی می شود.

اصلاح جزئیات لایحه دوفوریتی اسقاط خودرو

بورس نیوز: مصطفی طاهری، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به تصویب دوفوریت لایحه اصلاح قانون فرآیند اسقاط خودرو، اظهار کرد: سه موضوع در این زمینه مطرح است؛ نخست آنکه شماره‌گذاری خودرو و موتور منوط به اسقاط است بنابراین اکنون تولیدکنندگان در این زمینه با مشکلاتی روبه رو شده‌اند لذا باید گره موجود در مسیر تولید را رفع کرد تا تولید تداوم داشته باشد.

نماینده مردم زنجان و طارم در خانه ملت افزود: دومین ضرورت در رسیدگی به موضوع اسقاط، گرفتاری مصرف کنندگان است به این معنا که افراد درگیر اسقاط، گرانی گواهی اسقاط و خرید این گواهی در بازار آزاد شده‌اند. با این لایحه ما به دنبال به حاشیه بردن موضوع اسقاط و ادامه تردد خودرو‌های فرسوده در جاده‌ها و خیابان‌ها نیستیم ما به دنبال آن هستیم که ضمن رفع مشکلات تولیدکننده و مصرف کننده، موضوع اسقاط خودرو‌ها و... اجرایی شود.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: این لایحه در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن بررسی می‌شود و جزئیات آن اصلاح خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: