کد خبر : ۲۶۳۳۸۵
۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۳

بورس نیوز:

رونمایی از سامانه «IBpay» توسط تامین سرمایه تمدن

شرکت تامین سرمایه تمدن در نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی (کیش اینوکس ۲۰۲۲) از سامانه‌های مدیریت جامع پرداخت (IBpay) وسامانه معاملاتی‌ای بی تریدرپلاس (IBtrader+) رونمایی کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات ورسانه شرکت تامین سرمایه تمدن، تامین سرمایه تمدن در اولین روز نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۲ در راستای توسعه زیست بوم بازار سرمایه و پلتفرم‌های سرمایه گذاری از سامانه مدیریت جامع پرداخت با نام تجاری pay) IB) وسامانه معاملات آنلاین با نام تجاری trader+) IB) با حضور نصر اله ابراهیمی سرپرست دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد، رضا عیوضلو عضو هیات مدیره سازمان بورس، علیرضا دلیری دستیار ویژه معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، محمود گودرزی مدیرعامل شرکت بورس واوراق بهادر، بهنام محسنی مدیرعامل شرکت تامین سرمایه تمدن و ... رونمایی کرد.

چیست؟ IBpay

سامانه‌ای بی پی، جهت انجام صفر تا صد همه پرداخت‌های هر شرکت تولیدی و خدماتی و نهاد‌های بزرگ مالی اعم از صندوق‌های سرمایه گذاری، تامین سرمایه‌ها، شرکت‌های سبد گردانی و کارگزاری تولید شده است.

به کمک‌ای بی پی مدیریت پرداخت‌ها، ثبت اسناد، انواع اعتبار سنجی اتوماتیک قبل از پرداخت، امضای دیجیتال کارتابلی و نهایتا پرداخت به صورت گروهی و تکی به سادگی قابل انجام است.

این سامانه اتصالی پایدار با سیستم Core بانک‌های کشور برقرار نموده تا دستورات انتقال وجه از نوع ساتنا، پایا و هر گونه پرداخت را در کنار انواع استعلام اجرایی نموده است. همچنین به مدد گواهی اسناد پرداختی خروجی از IBpay کلیه نیاز‌های حسابرسی و سازمان بورس در این خصوص فراهم شده است.

IBpay مدیریت دسترسی بسیار ویژه و امنی ایجاد کرده تا کلیه مراحل ایجاد پرداخت، تعیین اعتبار آن، دریافت امضا از امضاداران پرداخت، ایجاد سند پرداخت و اعتبار سنجی اسناد و... را عملیاتی کرده است.

چرا IBpay

راهکار ابری

ارایه راهکار ابری بدون نیاز به خرید سرور و هزینه نگهداری از تجهیزات

کاهش هزینه

کاهش هزینه‌های پرداخت‌های بانکی و هزینه‌های ریالی صندوق‌های سرمایه گذاری

امنیت بالا

ایجاد امنیت در پرداخت‌ها حتی بالاتر از درگاه‌های اینترنتی بانک‌ها

رعایت الزام سازمان بورس

پوشش و رعایت تمامی قوانین، باید‌ها و الزامات سازمان بورس و اوراق بهادر

پشتیبانی بی وقفه پیشتیانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته از سامانه و اطلاعات

سرعت بالا

ارایه سرعت بالا در پردازش اطلاعات از جمله اعتبار سنجی و شتاب در پرداخت‌های صندوق‌ها

بانک‌های متصل به IBpay

در حال حاضر بانک‌های شهر، توسعه صادرات ایران، سینا و صادرات به این سامانه متصل هستند.

عملکرد IBpay

حجم تراکنش‌های این سامانه بیش از ۴۴۰ هزار میلیارد ریال و تعداد تراکنش‌ها بیش از ۵ میلیون می‌باشد و همچنین شماره حساب ۷۰۰ هزارمشتری در سامانه تعریف شده و ۱۱ نهاد در آغاز به کار به این سامانه متصل شده اند.

 

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: