کد خبر : ۲۶۳۴۰۲
ساعت ۲۴ امشب؛
۰۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
دور دوم مزایده خودرو‌های خارجی رسوبی شامل ۷۶ دستگاه که به دلیل نداشتن پیشنهاد و داشتن مغایرت‌های فنی در مزایده پیشین یا به فروش نرفتند یا حذف شدند از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه (۲۶ مهر) آغاز شد و تا ساعت ۲۴ امروز (اول آبان) ادامه دارد.

امروز؛ آخرین فرصت شرکت در مزایده خودروهای خارجی رسوبی

بورس نیوز: دور دوم مزایده خودرو‌های خارجی رسوبی شامل ۷۶ دستگاه که به دلیل نداشتن پیشنهاد و داشتن مغایرت‌های فنی در مزایده پیشین یا به فروش نرفتند یا حذف شدند از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه (۲۶ مهر) آغاز شد و تا ساعت ۲۴ امروز (اول آبان) ادامه دارد.

در این راستا، متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات فهرست خودروها، شرایط مزایده و ارائه پیشنهاد به وبگاه مزایده الکترونیک به نشانی eauc.setadiran.ir مراجعه کنند.

ارزش پایه خودرو‌های عرضه شده در مزایده فوق العاده شماره ۵۶۶ خودرو‌های خارجی ۳۰۱ میلیارد تومان است که متقاضیان علاقمند تا اول آبان ماه فرصت بازدید و ارائه پیشنهاد قیمتی در سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) را دارند.

در این مزایده فوق العاده از استان‌های مازندران ۳۰ دستگاه، خوزستان ۲۶ دستگاه، بوشهر ۱۶ دستگاه و استان‌های فارس و تهران هرکدام ۲ دستگاه خودرو عرضه خواهد شد.

تنها دو خودروی سواری پورشه ماکان مدل ۲۰۱۸ درانبار‌های تهران موجود است. ۲۶ خودرو در انبار‌های خوزستان موجود است که شامل یک دستگاه خودرو سواری پورشه ماکان مدل ۲۰۱۸، یک دستگاه خودرو سواری BMW ۷۳۰ LI مدل ۲۰۱۷ و ۲۴ دستگاه خودرو سواری سراتو YD مدل ۲۰۱۷ می‌شود.

در انبار‌های استان مازندران نیز ۳۰ دستگاه خودرو موجود است که از ۲۷ دستگاه خودرو سواری پورشه ماکان مدل ۲۰۱۷ و سه دستگاه خودرو سواری پورشه باکستر مدل ۲۰۱۷ تشکیل می‌شود.

همچنین تنها دو دستگاه خودرو خودرو سواری BMW ۷۳۰ Li مدل ۲۰۱۷ در انبار‌های استان فارس موجود است که باطری و لاستیک‌های یکی از این خودرو‌ها به علت مردود شدن از سوی استاندارد تحویل داده نمی‌شود.

از میان ۱۶ دستگاه خودروی موجود در انبار‌های بوشهر، دو دستگاه خودرو سواری BMW ۵۳۰ I مدل ۲۰۱۸، چهار دستگاه خودرو سواری لکسوس RX مدل ۲۰۱۷، سه دستگاه خودرو سواری لکسوس NX مدل ۲۰۱۷، دو دستگاه خودرو سواری هیوندای سانتافه مدل ۲۰۱۸، یک دستگاه خودرو سواری کیا سورنتو مدل ۲۰۱۷، دو دستگاه خودرو سواری هیوندای توسان مدل ٢٠١٧، یک دستگاه خودرو سواری هیوندای سوناتا هیبریدی مدل ۲۰۱۷ و یک دستگاه خودرو سواری تویوتا کمری هیبریدی مدل ۲۰۱۷ است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: