۰۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۷
مدیرعامل بانک ملی ایران در سفر به استان کرمان به همراه دیگر مدیران ارشد این بانک از بخش‌های مختلف شرکت معدنی و صنعتی گل گهر بازدید کرد.

میزبانی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از مدیران ارشد بانک ملی ایران

بورس نیوز: فرزین، مدیرعامل بانک ملی ایران در جهت توسعه روابط و همکاری‌های مشترک با حضور در شهرستان سیرجان استان کرمان از تأسیسات و بخش‌های مختلف شرکت گل گهر دیدن کرد و با مدیرعامل این مجموعه بزرگ صنعتی و معدنی به گفتگو نشست.

وی در این دیدار به تشریح ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بانک ملی ایران پرداخت و گفت: بانک ملی ایران بانک همه مردم ایران است و آمادگی دارد متناسب با نیاز ‏این مجموعه خدمات مالی و بانکی را طراحی و ارائه نماید.

وی با بیان این که بانک ملی ایران با تمام توان تلاش می‌کند در تمامی سطوح در کنار مشتریان خود باشد، افزود: تلاش داریم تا با ارائه خدمات متنوع در پروژه‌های توسعه محور این مجموعه نقش خود را در کمک به پیشبرد صنعت و معدن در کشور به خوبی ایفا کنیم.

فرزین در ادامه به خدمات ارزی چشمگیر و قابل توجه بانک ملی ایران در داخل و به ویژه در خارج از کشور اشاره کرد و افزود: با دارا بودن بانک و واحد‌های سابسیدری بانک ملی ایران می‌تواند بخشی از نیاز‌های ارزی این شرکت را تامین کند.

وی مشارکت و سرمایه گذاری در بخش انرژی کشور را از مهمترین و محوری‌ترین اقدامات بانک ملی ایران در سال جاری دانست و افزود: سرمایه گذاری ۱۲ میلیارد دلاری در پروژه پترو پالایشگاه شهید سلیمانی، سرمایه گذاری ۷ میلیارد دلاری در پروژه تامین مالی طرح توسعه میدان نفتی آزادگان و سرمایه گذاری در پروژه تامین مالی طرح احداث مخزنگاه شهید نادر مهدوی و همچنین مشارکت ۱۶۰ هزار میلیارد ریالی در ساخت و احداث شهرک زنجیره فتوولتائیک انرژی‌های تجدیدپذیر در شهر ماهان از مهمترین پروژه‌های مشارکتی بانک در سال جاری است.

وی در ادامه با بیان این که خدمات گسترده الکترونیک و غیرحضوری بانک ملی ایران در کشور نقش بسزایی در صنعت بانکداری دارد، افزود: امروز بانک ملی ایران در زمینه ارائه خدمات الکترونیکی طی یک سال اخیر به سرعت ظرفیت‌های خوبی را به وجود آورده است و می‌تواند با این ظرفیت و خدمات در کنار این مجموعه باشد.

در این نشست مشترک ایمان عتیقی با ارائه گزارشی از عملکرد و فعالیت‌های این شرکت در ادامه بر لزوم تقویت همکاری با بانک ملی ایران تاکید کرد. وی گفت: این شرکت برای توسعه فعالیت‌های خود به کمک‌های مالی و اعتباری بانک ملی ایران نیازمند است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: