از ابتدای سال جاری تاکنون؛
۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵
معاون تامین مالی شرکت تأمین سرمایه دماوند گفت: کته قابل تأمل در مجموع تأمین مالی مذکور از مبلغ ۶۵.۵۰۰ میلیارد ریال تأمین مالی انجام شده، مبلغ ۴۱.۵۰۰ میلیارد ریال در حدود ۶۳ درصد تأمین مالی وابسته به گروه سرمایه گذاری غدیر و مبلغ ۲۴.۰۰۰ میلیارد ریال آن در حدود ۳۷ درصد مربوط به خارج از گروه سهامداری شرکت تأمین سرمایه دماوند است.

کسب رتبۀ اول تأمین مالی شرکتی توسط تأمین سرمایه دماوند به مبلغ ۶۵.۵۰۰ میلیارد ریال

بورس نیوز: مهدی خاکپور، معاون تامین مالی شرکت تأمین سرمایه دماوند در خصوص جزئیات تأمین مالی شرکتی انجام شده گفت: با انتشار اوراق اجاره مبتنی بر سهام تاصیکو به منظور تأمین مالی شرکت سرمایه گذاری صبا تأمین (سهامی عام) به مبلغ ۲۰.۰۰۰ میلیارد ریال از طریق کنسرسیوم تعهدپذیره نویسی و بازارگردانی شرکت تأمین سرمایه دماوند به مبلغ ۱۹.۰۰۰ میلیارد ریال و تأمین سرمایه امین به مبلغ ۱.۰۰۰ میلیارد ریال که در تاریخ ۰۹/۰۸/۱۴۰۱ منتشر شد، مجموع تأمین مالی شرکتی انجام شده توسط شرکت تأمین سرمایه دماوند از ابتدای سال جاری تا کنون به مبلغ ۶۵.۵۰۰ میلیارد ریال رسید که با توجه به اندک زمان سپری شده از زمان فعالیت تأمین سرمایه دماوند، در میان ۱۲ شرکت تأمین سرمایه در جایگاه نخست تأمین مالی در کشور قرار گرفت.

خاکپور اظهار کرد: پیش از انتشار اوراق مذکور، اوراق مرابحه شرکت پدیده شیمی غرب از زیرمجموعه های گروه صنعتی گلرنگ به مبلغ ۵.۰۰۰ میلیارد ریال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ منتشر شد. در ۱۸ مرداد ماه سال جاری ۲۰.۰۰۰ میلیارد ریال اوراق اجاره مبتنی بر سهام کگهر به منظور تأمین مالی شرکت بین المللی توسعه صنایع و معادن غدیر (سهامی عام)، در ۷ خرداد ماه سال ۱۴۰۱ اوراق مرابحۀ شرکت فولاد غدیر نی ریز (سهامی خاص) به مبلغ ۱۰.۰۰۰میلیارد ریال و در ۱۴ فروردین ماه سال جاری ۱۱.۵۰۰ میلیارد ریال اوراق اجاره شرکت فولاد غدیر ایرانیان (سهامی عام) مجموعاٌ ۵ تأمین مالی شرکتی انجام شده از ابتدای سال جاری تا کنون به مبلغ ۶۵.۵۰۰ میلیارد ریال بوده که تعهدپذیره نویسی و بازارگردانی آن‌ها توسط تأمین سرمایه دماوند انجام شده است.

وی ادامه داد: نکته قابل تأمل در مجموع تأمین مالی مذکور از مبلغ ۶۵.۵۰۰ میلیارد ریال تأمین مالی انجام شده، مبلغ ۴۱.۵۰۰ میلیارد ریال در حدود ۶۳ درصد تأمین مالی وابسته به گروه سرمایه گذاری غدیر و مبلغ ۲۴.۰۰۰ میلیارد ریال آن در حدود ۳۷ درصد مربوط به خارج از گروه سهامداری شرکت تأمین سرمایه دماوند است.

خاکپور افزود: شرکت تأمین سرمایه دماوند از ابتدای سال جاری تا کنون ۵ موافقت اصولی مربوط به ۵ شرکت دیگر را از سازمان بورس و اوراق بهادار مجموعاً به مبلغ ۳۴.۰۰۰ میلیارد ریال به عنوان مشاوره عرضه اخذ کرده است که در حال دریافت مدارک و مستندات مورد نیاز و طی نمودن مراحل اجرایی انتشار اوراق به منظور اخذ مجوز انتشار از سازمان بورس و اوراق بهادار است.

وی در پایان تصریح کرد: شرکت‌های دیگری نیز درخواست تامین مالی خود را به تامین سرمایه دماوند داده اند که در حال طی شدن فرآیند اجرایی انتشار اوراق و اخذ موافقت اصولی و مجوز‌های لازم از مراجع ذیصلاح است که به محض نهایی شدن آن اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: