در بازدید فرمانده پدافند غیر عامل کشور عنوان شد؛
۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۸
غلامرضا جلالی فرمانده پدافند غیرعامل کل کشور و تعدادی از مسئولین این سازمان، شنبه ۲۱ آبان ماه با حضور در ذوب آهن اصفهان در جلسه‌ای با مدیر عامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت به گفتگو و تبادل نظر پرداخت و از پروژه احداث تصفیه خانه پساب بازدید نمود.

تجربه و دانش ذوب آهن اصفهان در پدافند غیرعامل ارزشمند است

بورس نیوز: غلامرضا جلالی فرمانده پدافند غیرعامل کل کشور و تعدادی از مسئولین این سازمان، شنبه ۲۱ آبان ماه با حضور در ذوب آهن اصفهان در جلسه‌ای با مدیر عامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت به گفتگو و تبادل نظر پرداخت و از پروژه احداث تصفیه خانه پساب بازدید نمود.

سردار غلامرضا جلالی فرمانده پدافندغیرعامل کل کشور در این دیدار به تشریح موارد مهمی از سیاست‌ها و برنامه‌های این سازمان در کشور پرداخت.

وی با بیان اینکه تهدیدات و حملات دشمن پیچیده بوده و مبارزه با آن هم باید پیچیده و فنی باشد، یادآور شد: پدافند غیر عامل در محدوده و قلمرو موضوعات اصلی تهدیدات دشمن و آسیب پذیری ما در برابر این تهدیدات و سیاست‌های خنثی سازی آن‌ها بحث می‌کند.

فرمانده پدافند غیرعامل کل کشور با اشاره به اینکه حملات سایبری دشمن به مراکز تولیدی و از جمله صنعت فولاد نشان دهنده اهمیت این بخش در اقتصاد و زندگی مردم است، افزود: دشمن برای مقابله با تولید و تضعیف آن از شیوه‌های مختلف استفاده می‌کند و از این رو ضروری است که سیاست‌های لازم جهت جلوگیری از آسیب به تولید در مراکز صنعتی به کار گرفته شود.

وی افزود: ذوب آهن اصفهان با دانش و تجربه ارزشمند در عرصه‌های تولید و زیر ساخت‌های مناسب در زمینه پدافند غیر عامل، موفقیت‌های خود را ادامه می‌دهد.

جلالی بیان کرد: امروز شاهد یک جبهه و جنگ ترکیبی علیه انقلاب اسلامی و مردم هستیم. بنابر این لازم است با به کارگیری طرح‌های اضطراری و ضد تهدید، حفظ تدارک و تامین مواد اولیه، تقویت برگشت پذیری سیستم‌ها بعد از حوادث، برگزاری دوره‌های آموزشی و اجرای مانور‌های آزمایشی در مقابل دشمن و بحران‌ها ایستادگی کنیم.

رخصتی در این بازدید با اشاره به اهمیت پدافند غیر عامل در کشور گفت: در شرایط بروز هرگونه بحران در جامعه و در سطح شرکت‌ها و مراکز تولیدی، پدافند غیر عامل و اقدام به موقع نیرو‌های مربوطه، نجات دهنده جوامع درگیر بحران خواهد بود.

وی افزود: در حمله سایبری اخیر دشمن به بعضی از مراکز صنعتی کشور، ذوب آهن اصفهان به دلیل داشتن زیر ساخت‌های قوی و به کارگیری دقیق دستورالعمل‌های پدافند غیر عامل، از این حمله سایبری آسیب ندید.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان افزود: در شرایط کنونی آمادگی همکاران و به کارگیری ایده‌های منطقی و کارشناسی شده پدافند غیر عامل، خرابکاری‌ها و توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی را خنثی می‌کند.

همایش پدافند غیر عامل مدیران ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه

در ادامه این بازدید، همایش پدافند غیر عامل مدیران ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه در سالن همایش‌های مرکز تحقیق و توسعه فولاد مبارکه با حضور سردار غلامرضا جلالی فرمانده پدافند غیرعامل کل کشور، مهندس رخصتی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، دکتر محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل فولاد مبارکه و جمعی از مسئولین این دوشرکت برگزار شد.

سردار جلالی در این همایش گفت: استراتژی دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران، فشارهمه جانبه و حداکثری تا آستانه جنگ است.

وی افزود: این امر نشان می‌دهد که قدرت نظامی و دفاعی کشور ما توان ایجاد بازدارندگی در مقابل جنگ را دارد.

فرمانده پدافند غیرعامل کل کشور بیان کرد: اراده و قدرت پاسخگویی سازماندهی شده نسبت به حملات دشمن در جمهوری اسلامی وجود دارد، دشمن با استفاده از ظرفیت‌های نفوذ از درون و توسعه نفوذ درصدد به وجود آوردن یک جنگ ترکیبی علیه جمهوری اسلامی است.

در این همایش از فعالان حوزه پدافند غیرعامل در دو واحد صنعتی ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه تجلیل به عمل آمد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: