۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۱
شرکت بیمه ملت از جمله شرکت‌های با سابقه و خوشنام کشور در ارائه خدمت به اقشار بازنشسته است که بیمه نامه‌های ویژه بازنشستگان کشوری را با تخفیف و به صورت اقساط به این اقشار مهم اجتماع عرضه می‌کند.

خدمت رسانی

بورس نیوز: بیمه ملت در بین شرکت‌های بیمه‌ای کشور از دو جنبه متمایز است. اول این که بیمه ملت جزو شرکت‌های تازه تاسیس و نوظهور صنعت بیمه نیست و دو دهه از آغاز فعالیت این شرکت در بازار بیمه کشور می‌گذرد. وجه تمایز دیگر بیمه ملت، خوشنامی و قابل اتکا بودن این شرکت در نظر متولیان صنعت بیمه و بیمه گزاران است به نحوی که این شرکت در سال‌های اخیر همواره عالی‌ترین سطح توانگری را در بین شرکت‌های بیمه فعال در بازار بیمه به خود اختصاص داده است.

عملکرد بیمه ملت از وجهی دیگر نیز شایسته تحسین به شمار می‌رود و آن خدمت رسانی این شرکت به اقشار بازنشسته و مستمری بگیر صندوق‌های بازنشستگی دولت است. بیمه ملت در مهرماه امسال قرارداد خود با صندوق بازنشستگی کشوری را به مدت ۲ سال و تا اردیبهشت ۱۴۰۳ تمدید کرد.

بر این اساس، بازنشستگان تحت پوشش این صندوق می‌توانند در ۴ نوع خدمت بیمه‌ای پرتقاضا شامل بیمه شخص ثالث خودرو، بیمه شخص ثالث خودرو- مازاد مالی، بیمه بدنه خودرو و بیمه آتش سوزی منازل مسکونی از تخفیف ویژه و پرداخت اقساطی حق بیمه برخوردار شوند.

بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری امکان استفاده از تسهیلات حداکثر ۱۱۰ میلیون ریالی برای خرید بیمه نامه، تقسیط ۱۱ماهه مبلغ بیمه نامه خریداری شده از بیمه ملت را خواهند داشت و تخفیف‌های بیمه ملت شامل ۲.۵درصد بیمه شخص ثالث خودرو (حداکثر تخفیف براساس قوانین بیمه ای)، ۵۰درصد تخفیف برای مازاد بیمه شخص ثالث خودرو، ۳۰درصد برای بیمه بدنه و ۳۰درصد تخفیف برای بیمه آتش سوزی منزل مسکونی به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

شرایط استفاده از تسهیلات بیمه ملت برای بازنشستگان کشوری

تمامی بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که از ابتدای خردادماه ۱۴۰۱ تا تاریخ پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۳میزان حقوق خالص دریافتی آنان کمتر از ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال باشد مشمول این طرح نخواهند بود.

سقف مجاز برای هر متقاضی برابر است با شصت درصد خالص دریافتی مندرج در فیش حقوق با کسر اقساط تسهیلات دریافتی از صندوق و دستگاه و همچنین کسر اقساط گواهی‌های کسر از حقوق صادر شده.

باتوجه به میزان خالص دریافتی حقوق مشمولین می‌توانند تا سقف اعتبار تخصیصی یکصد و ده میلیون ریال اعتبار دریافت نمایند.

برای خرید قسطی بیمه‌نامه پس از پرداخت پیش‌پرداخت، مابقی بهای بیمه‌نامه در ۱۱ قسط مساوی از حقوق بازنشستگان کسر خواهد شد.

در خرید آنلاین یک دوازدهم مبلغ کل هزینه خرید بیمه نامه بصورت نقدی از متقاضی دریافت می‌شود.

پرداخت نقدی صرفاً با کارت حقوقی بازنشسته/وظیفه بگیر انجام می‌شود.

حداقل مبلغ تسهیلات قابل تخصیص برای هر متقاضی مبلغ پنج میلیون ریال است.

خرید بیمه‌نامه‌های بیمه ملت با تخفیف و به‌صورت قسطی برای بازنشستگان کشوری به دو روش امکان پذیر است.

مراجعه حضوری

بازنشستگان باید هنگام مراجعه به نمایندگی‌های بیمه ملت، کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

هنگام خرید بیمه‌نامه، شماره ملی و شماره دفتر کل خود را به کارمند صدور نمایندگی شرکت بیمه اعلام کنند.

پس از صدور بیمه‌نامه و محاسبه قیمت آن، فرمی در اختیار شما قرار می‌گیرد که با امضای آن، رضایت خود مبنی بر برداشت اقساط بیمه‌نامه از حقوق ماهانه خود را اعلام می‌کنید.

متقاضی صدور بیمه نامه، می‌بایست فرم مخصوص پذیرش کسر اقساط بیمه‌نامه از حقوق ماهانه را به همراه اثر انگشت امضا نماید.

خرید آنلاین

بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند با مراجعه به سایت https://sabayaar.ir نسبت به خرید بیمه‌نامه شخص ثالث از بیمه ملت طبق ضوابط فوق‌الذکر اقدام کنند. در آینده نزدیک امکان خرید آنلاین سایر بیمه‌نامه‌ها نیز فراهم خواهد شد.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشر میتوانند با مراکز پاسخگویی شرکت بیمه ملت به شماره تلفن ۸۵۳۳۳-۰۲۱ تماس بگیرند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: