کد خبر : ۲۶۴۵۸۴
در هفته ای که گذشت؛
۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۷
در هفته‌ای که گذشت متوسط قیمت سنگ آهن خلوص ۶۲ درصد وارداتی در چین نوساناتی داشت.

قیمت فولاد در بازارهای جهانی

بورس نیوز: در هفته‌ای که گذشت متوسط قیمت سنگ آهن خلوص ۶۲ درصد وارداتی در چین نوساناتی داشت. تا اواسط هفته با توجه به شدت گرفتن شیوع کرونا و جو منفی بازار از ۹۸ دلار به ۹۴ دلار هر تن سی اف آر هم رسید، ولی تا پایان هفته با توجه به شروع خرید‌ها برای تکمیل انبار‌ها در تعطیلات سال نو قیمت تا نزدیکی ۱۰۰ دلار برگشت.

هفته گذشته در بازار واردات قراضه در ترکیه متوسط قیمت قراضه سنگین ۸۰-۲۰ با توجه به افزایش خرید‌ها صعودی بود و از حدود ۳۴۰ دلار به ۳۵۵ دلار هر تن سی اف آر بهبود داشت.

قراضه صادراتی سنگین کلاس ۲ ژاپن بهبود‌هایی داشت و از ۲۹۴ دلار به ۳۱۴ دلار هر تن فوب رسید. متوسط قیمت قراضه وارداتی سنگین در شرق آسیا نیز با ۱۸ دلار افت به ۳۵۰ دلار هر تن سی اف آر رسید.

هفته گذشته میلادی آخرین متوسط قیمت بیلت صادراتی سی آی اس حدود ۴۷۸ دلار هر تن فوب دریای سیاه بود که کمتر از ۳ دلار بهبود قیمت هفتگی داشت. در بازار واردات چین بیلت تا ۲.۵ دلار افت هفتگی داشت و به ۴۵۰ دلار هر تن سی اف آر رسید.

در بازار داخلی چین نیز آخرین قیمت بیلت هفته گذشته تا ۷ دلار کاهش داشت و ۴۹۳ دلار هر تن درب کارخانه ثبت شد. در بازار واردات جنوب شرق آسیا نیز قیمت بیلت ۱۰ دلار کاهش داشت و به ۵۰۵ دلار هر تن سی اف آر رسید. بیلت صادراتی ایران نیز از ۴۴۹ دلار به ۴۵۸ دلار هر تن فوب افزایش داشت.

هفته گذشته در چین متوسط قیمت میلگرد صادراتی به گزارش پلاتس تا ۱۳ دلار بالا رفت و به ۵۵۰ دلار هر تن فوب رسید. در بازار داخلی چین در بورس شانگ‌های نیز قرارداد میلگرد تغییر چندانی نداشت و ۵۲۱ دلار هر تن ثبت شد. میلگرد صادراتی ترکیه نیز تا ۳ دلار رشد داشت و کمتر از ۶۳۳ دلار هر تن فوب ثبت شد.

همچنین در بازار داخلی آمریکا میلگرد در ۹۸۵ دلار هر شورت تن درب کارخانه ثبات داشت. در بازار داخلی اروپا نیز میلگرد ۱۵ یورو افت داشت و ۷۸۵ یورو هر تن درب کارخانه شنیده شد.

هفته گذشته میلادی ورق گرم صادراتی سی آی اس در ۵۴۰ دلار هر تن فوب دریای سیاه بدون تغییر باقی ماند. متوسط قیمت ورق گرم صادراتی چین نیز از ۵۲۸ تا ۵۳۷ دلار به ۵۳۲ تا ۵۳۴ هر تن فوب رسید.

در بازار داخلی اروپا ورق گرم ۲۰ یورو افت داشت و ۶۰۵ یورو هر تن درب کارخانه شنیده شد. در بازار داخلی امریکا هم ورق گرم ۶۲۰ دلار هر شورت تن درب کارخانه بود. همچنین اسلب صادراتی سی آی اس افت ۷.۵ دلاری داشت و ۴۲۰ دلار هر تن فوب شنیده شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: