کد خبر : ۲۶۴۶۹۶
مرابحه، عنوان بیشترین درآمدزایی بانک سینا را به نام زد؛
۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵
بانک سینا در پایان آبان ماه شاهد تراز مثبت ۴۸ درصدی بود.

رشد ۵۱ درصدی درآمد تسهیلات اعطایی وسینا+بورس نیوز

بورس نیوز:

بانک سینا در گزارش فعالیت ماهانه‌ای که در آبان ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت به میزان درآمد ۶۰۷ میلیارد تومانی دست‌یافت، این درآمد حاصل‌شده از بخش تسهیلات اعطایی بود و از ابتدای سال مالی تا پایان آبان ماه نیز مجموع درآمد تجمیعی از تسهیلات اعطایی ۴ هزار و ۹۷ میلیارد تومان به ثبت رسید.

بانک سینا در آبان ماه سال جاری مبلغی که بابت سود سپرده‌گذاری به مشتریان خود پرداخت کرد برابر با ۴۰۹ میلیارد تومان بود و از ابتدای سال مالی تاکنون نیز مجموع پرداختی‌های وسینا به ۳ هزار و ۱۸۱ میلیارد تومان رسید.

تسهیلات اعطایی طی دوره وسینا در پایان آبان ماه سال جاری ۷ هزار و ۳۶۲ میلیارد تومان به ثبت رسید که نسبت به تسهیلات وصولی ۸ درصد بالاتر بود، گفتنی است که این بانک میزان سرمایه ثبت‌شده خود را در ۸ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی ۲ هزار و ۵۳۸ میلیارد تومان اعلام کرد.

درآمد تسهیلات اعطایی "وسینا"

درآمدی ماهانه‌ای بانک سینا در هشتمین ماه از سال جاری در سامانه کدال به اطلاع سهامداران رساند در مقایسه با ماه گذشته که ۴۰۳ میلیارد تومان درآمد از بخش تسهیلات اعطایی کسب کرد رشد ۵۱ درصدی را در این دوره ماهانه به ثبت رساند، همچنین درآمد تسهیلات اعطایی وسینا نسبت به ماه آبان ماه سال گذشته افزایش ۲۸۵ درصدی را شاهد بود.

رشد ۵۱ درصدی درآمد تسهیلات اعطایی وسینا+بورس نیوز

درآمد تجمیعی که بانک سینا در پایان آبان ماه سال جاری از تسهیلات اعطایی شناسایی کرد برابر با ۴ هزار و ۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته رشد ۱۲ درصدی را تجربه کرد، همچنین بانک سینا در آبان ماه موفق به تراز مثبت ۴۸ درصدی دست‌یافت.

مجموع درآمد‌های محقق‌شده بانک سینا در پایان آبان ماه برابر با ۷۷۶ میلیارد تومان بود، بیشترین میزان درآمدی که دراین‌بین شناسایی شد مربوط به تسهیلات اعطایی بود که در آبان ماه سال جاری عملکرد مثبتی از خود را بر جای گذاشت و رکورد درآمدزایی خود از تسهیلات اعطایی را در سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۴۰۱ بهبود بخشید، درآمد‌های محقق‌شده "وسینا" در آبان ماه نسبت به ماه گذشته ۴۲ درصد رشد را به همراه داشت.

بیشترین درآمدزایی صورت گرفته توسط بانک سینا در آبان ماه سال جاری مربوط به بخش مرابحه با ۴۵۲ میلیارد تومان بود که ۷۴ درصد از درآمد تسهیلات اعطایی در این دوره را تشکیل می‌داد، بخش درآمدزای دیگر وسینا در اختیار مشارکت مدنی با ۴۳ میلیارد تومان بود.

میزان پرداختی سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری "وسینا"

همان‌گونه که گفته شد میزان پرداختی "وسینا" جهت سود سپرده‌های مشتریان در آبان ماه سال جاری ۴۰۹ میلیارد تومان به ثبت رسید که در مقایسه با ماه گذشته ۲ درصد افزایش را به همراه داشت، پرداختی‌ها جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری در ۸ ماه سپری‌شده از سال مالی برابر با ۳ هزار و ۱۸۱ میلیارد تومان بود.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: