کد خبر : ۲۶۴۷۹۲
بورس کالا اطلاعیه داد؛
۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۱
بورس کالای ایران از پذیرش ۱۴ کالا و محصول متعلق به ۱۷ شرکت در بازار اصلی و فرعی بورس کالا خبر داد.

پذیرش ۱۴ کالا در بازار اصلی و فرعی بورس کالا

بورس نیوز: براساس اطلاعیه مدیریت پذیرش بورس کالای ایران، ۶ کالای نخ پلی استر (POY)، قیر، آرگون، میلگرد فولادی، شمش روی و پودر پی وی سی متعلق به ۷ شرکت برای عرضه در بازار اصلی پذیرش شد.

پذیرش کالا‌ها و محصول‌های مذکور پس از بررسی مدارک و مستندات در سیصد و شصتمین و سومین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۹ آذر به تصویب رسید.

به این ترتیب، نخ پلی استر (POY) شرکت نساجی نگین بروجن و قیر شرکت پالایش قیر دایا راهی بازار اصلی بورس کالای ایران می‌شود.

همچنین آرگون شرکت فولاد سیرجان ایرانیان، ۲۲ هزار تن میلگرد فولادی شرکت فولاد امیرکبیر خزر که عرضه‌کننده آن شرکت لوله و پروفیل آریاوا بوده و همینطور ۱۴۷ هزار و ۵۰۰ تن میلگرد فولادی صبا فولاد زاگرس که عرضه‌کننده آن شرکت تجارتی فولاد نگین البرز است، در بازار اصلی بورس کالا پذیرش شدند.

علاوه بر این، ۲ هزار تن شمش روی شرکت ذوب و روی بافق که عرضه کننده آن شرکت کالسیمین است و همینطور۵، ۱.۹۶۰ تن پودر پی وی سی شرکت Qingdao Tida International Trade Co. ,Ltd کشور چین که عرضه کننده آن شرکت صدر امین است برای عرضه در بورس کالا پذیرش شد.

مدیریت پذیرش بورس کالای ایران همچنین از پذیرش نخ فیلامنتی پلی استر، بنتونیت، اکسید آلومینیوم، پلی‌آلومینیوم کلراید، کاغذ تحریر، MDF، ضایعات لاستیک و ضایعات باطری متعلق به ۱۰ شرکت در بازار فرعی بورس کالا خبر داد.

پذیرش کالا‌های مذکور پس از بررسی مدارک و مستندات در سیصد و شصت و سومین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۹ آذر به تصویب رسید.

به این ترتیب ۳ هزار تن نخ فیلامنتی پلی استر شرکت رنگین نخ نگین بروجن، ۱۸ هزار تن بنتونیت شرکت تولیدات کانسار‌های افرا و ۶۰ هزار تن اکسید آلومینیوم شرکت آلومینای ایران راهی بازار فرعی بورس کالا می‌شود. راهی بازار فرعی بورس کالا می‌شود.

همچنین ۶۰۰ پلی آلومینیوم کلراید شرکت ارمغان فناوری قرن که عرضه‌کننده آن شرکت اندیشه مهر آرای سپاهان است و همینطور ۹۹۸.۵۸۳ تن کاغذ تحریر شرکت Zhanjiang chenming pulp and paper co.ltd کشور چین که عرضه کننده آن شرکت توسعه تجارت بنیان ساز را است، در بازار فرعی پذیرش شد.

علاوه بر این ۵۰۰ هزار مترمکعب MDF شرکت آرین تخته، ۱۶۲ هزار مترمکعب MDF شرکت آرین سینا، ۲۰۰ هزار مترمکعب MDF شرکت آرین شیمی و ۲۰۰ هزار مترمکعب شرکت آرین مریم برای عرضه در بازار فرعی آماده می‌شوند.

بازار فرعی همچنین شاهد پذیرش ۲۰ تن ضایعات لاستیک ۴ هزار تن ضایعات باطری شرکت تهیه و توزیع مواد ریخته گری و قطعات صنعتی ایران است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: