۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۵
سرلشکر محمد باقری روز یکشنبه ۱۴ آذرماه ۱۴۰۱ در جریان بازدید از شرکت پلیمر آریاساسول با مدیرعامل ساتا و هلدینگ­های زیر مجموعه و همچنین مدیرعامل و مدیران این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی از شرکت پلیمر آریاساسول بازدید کرد

بورس نیوز: سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی که به منظور بازدید از مراکز و توانمندی‌های نظامی و انتظامی و دیدار با مقامات استانی به استان بوشهر سفر کرده بود، ضمن بازدید از شرکت‌های اقتصادی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، از شرکت پلیمر آریاساسول بازدید و در نشستی با مدیر عامل شرکت و مدیران ودجا دیدار و گفتگو کرد.

وی با اشاره به بازدید چند ساعته خود از منطقه ویژه اقتصادی پارس در عسلویه گفت: نسبت به بازدید قبل پیشرفت نسبتاً خوبی در این منطقه اتفاق افتاده است.

سرلشکر محمد باقری با اشاره به تلاش جوانان شاغل در این منطقه گفت: نقش حضور جوانان در تولید صنایع بسیار امیدوار کننده است و این نشانگر این است که کشور به این بلوغ رسیده که امید و وابستگی به دیگران نداشته باشد، ضمن اینکه ما در همه بازار‌های جهانی حضور داریم، برون‌گرا عمل می‌کنیم و درون‌زا هستیم.

سرلشکر باقری با اشاره به ادامه پیشرفت‌ها در سایه توجه به کار‌های پژوهشی و شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: ضروری است مراکز پژوهشی، شرکت‌های دانش‌بنیان و جوانان عزیز ما برای تبدیل محصولات اولیه به میانی و میانی به محصول نهایی کار پژوهشی عمیق را ادامه دهند و تولیدی کنند.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران شامگاه روز شنبه برای سفری ۲ روزه وارد استان بوشهر شد که در این سفر امیر موسوی فرمانده کل ارتش، امیر واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی، سردار سرتیپ فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از فرماندهان نیرو‌های مسلح وی را همراهی کردند. در این سفر افتتاح نمایشگاهی از توانمندی نیرو‌های مسلح، بازدید از مراکز نظامی و دیدار با مقامات استانی، بازدید از تاسیسات شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از جمله برنامه‌های رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح به استان بوشهر بود.

قابل ذکر است آریاساسول به منظور استمرار تولید پایدار و بهبود فضای کسب و کار در منطقه با شناسایی عوامل موثر بر افزایش شاخص تاب‌آوری سازمانی همواره در تلاش است با بکار بستن راهکار‌های نوین علمی، دانش‌بنیان و بروز دنیا در مسیر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی گام بردارد. بر همین اساس این شرکت با توجه به دستور وزیر محترم، جهت مدیریت تداوم کسب و کار، تاب‌آوری سازمانی را در آریاساسول اجرایی نموده است که می‌تواند به عنوان یک الگوی مناسب و فراگیر در سایر شرکت‌های صنعتی کشور نیز اجرایی گردد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: