کد خبر : ۲۶۵۳۱۷
در روز جاری؛
۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۴
نماد‌های معاملاتی "خساپا"، "فملی"، "خبهمن"، "دالبر"، "ختور"، "ثفارس"، "ارفع" و "تملی ۱۰۷۱" امروز در بازار بورس و فرابورس بازگشایی و آماده انجام معامله شدند.

۸ نماد معاملاتی بورسی و فرابورسی بازگشایی شدند

بورس نیوز: مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران اعلام کرد: نماد معاملاتی شرکت‌های شرکت ایرانی تولید اتومبیل سایپا "خساپا" ملی صنایع مس ایران "فملی" باتوجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف، بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله هستند.

همچنین نماد معاملاتی شرکت‌های گروه بهمن "خبهمن"، البرز دارو "دالبر"، رادیاتور ایران "ختور" باتوجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، با محدودیت نوسان قیمت آماده انجام معامله هستند.

نماد معاملاتی شرکت عمران و توسعه فارس "ثفارس" باتوجه به اتمام دوره توقف مربوط به ظن دستکاری بازار (مبتنی بر اطلاعات یا معاملات) با محدودیت نوسان قیمت آماده انجام معامله است.

مدیریت عملیات بازار فرابورس ایران هم اعلام کرد: نماد معاملاتی شرکت آهن و فولاد ارفع "ارفع"، پس از افشای اطلاعات با اهمیت مصادیق گروه (الف)، از طریق انجام حراج ناپیوسته بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت و با اعمال یک مرحله پیش گشایش، امروز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ آماده انجام معامله است. لازم به ذکر است پس از انجام حراج ناپیوسته و حذف سفارشات، در صورت لزوم بازگشایی مرتبه دوم اطلاع‌رسانی می‌شود. در غیر اینصورت انجام معاملات در نماد مذکور به صورت حراج پیوسته در دامنه مجاز قیمتی امکان‌پذیر است.

نماد معاملاتی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن بانک ملی مهر ماه سال ۱۴۰۱ در نماد "تملی ۱۰۷۱"، در بازار عادی با محدودیت دامنه نوسان ۵ درصدی قیمت گشایش می‌یابد. دامنه نوسان قیمت بر اساس قیمت پایانی روز معاملاتی قبل در نماد "تملی ۱۰۴۱"است. همچنین قیمت پایانی اوراق، میانگین موزون معاملات روزانه اوراق می‌باشد. در خصوص نماد مذکور توجه به موارد ذیل ضروری است: مدت اعتبار در نماد معاملاتی "تملی ۱۰۷۱" جهت نقل و انتقال (خرید و فروش) تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۷/۱۵ و جهت استفاده از تسهیلات مسکن بانک ملی تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۸/۱۵ است.

همچنین لازم به ذکر است محدودیت حجمی هر سفارش خرید (حداکثر تعداد اوراق بهادار در هر سفارش) جهت نماد معاملاتی اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن بانک ملی در نماد معاملاتی "تملی ۱۰۷۱" تعداد ۲۸۰ ورقه تعیین گردیده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: