کد خبر : ۲۶۵۵۸۷
در بازار رمزارزها؛
۰۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹
تحلیلگر ارشد بازار رمزارز‌ها گفت: قیمت ارز دیجیتال پرچمدار در جهت ۱۴هزار دلار در حال کاهش و ممکن است حتی از این هم کمتر شود.

احتمال کاهش قیمت بیت کوین وجود دارد

بورس نیوز: کالب فرانزن، تحلیلگر ارشد بازار رمزارز‌ها نظر خود را در مورد مسیر حرکت بیت‌کوین در توییتر به اشتراک گذاشته است. به عقیده وی، قیمت ارز دیجیتال پرچمدار در جهت ۱۴هزار دلار در حال کاهش و ممکن است حتی از این هم کمتر شود.

فرانزن که قبلا به‌عنوان تحلیلگر در حوزه بانکی فعالیت می‌کرد و سپس به تجزیه و تحلیل ارز‌های دیجیتال روی آورد، نموداری از بیت‌کوین به اشتراک گذاشت که در آن منطقه‌ای را بر اساس پایین‌ترین سطح قبلی بیت‌کوین که به‌نظر وی در حال حاضر بیت‌کوین در آن سطح حرکت می‌کند را برجسته کرده است.

وی نوشت که این مورد به‌عنوان یک آهن ربا برای بیت‌کوین عمل می‌کند به این معنی که هدف ۱۱.۴۰۰ تا ۱۳.۹۰۰ دلار برای ارز دیجیتال پیشرو است.

این تحلیلگر توضیح داد که این هدف، سطحی است که قیمت بیت‌کوین طی دسامبر ۲۰۱۷ در آن بسته شد و اوج چرخه زمان خود بود. علاوه بر این، همان سطح در سال ۲۰۱۹ دقیقا در ۱۳هزار و ۹۰۰ دلار به عنوان مقاومت عمل کرد این موارد باعث می‌شود که وی مطمئن باشد بیت‌کوین احتمالا به آن هدف می‌رسد. با این حال، اعتراف می‌کند که ممکن است این اتفاق رخ دهد و پیش‌بینی قطعی نیست.

این ارز دیجیتال پرچمدار از ۱۴ دسامبر در محدوده ۱۶هزار و ۸۰۰ دلار معامله می‌شود. در آن روز، فدرال رزرو ایالات‌متحده یک افزایش نرخ دیگر را، این بار ۵۰ واحد پایه اعلام کرد که با انتظارات تحلیلگران مطابقت داشت.

فدرال رزرو همچنین اعلام کرد که مصمم است به افزایش نرخ بهره در سال آینده ادامه دهد که موجب کاهش ارزش سهام و ارز‌های دیجیتال می‌شود. بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط کوین مارکت کپ، بیت‌کوین از بالاترین قیمت ۱۸هزار و ۲۴۴ دلار در آن روز سقوط کرد و اکنون با قیمت ۱۶هزار و ۸۴۸ دلار معامله می‌شود.

مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالای بلومبرگ اینتلیجنس، معتقد است که بیت‌کوین آماده است تا زمانی که فدرال رزرو به تسهیل پولی خود بازگشته و افزایش نرخ را متوقف کند عملکرد بهتری نسبت به سایر دارایی‌ها از سر گیرد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی در حال حاضر ۸۱۰.۷۹ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۱۱ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۳۹.۹۵ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۲ درصد افزایش داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: