شنبه ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۰
در مراسم اختتامیه سومین نمایشگاه تخصصی محصولات دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم نوآوری استان هرمزگان با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان، رئیس پارک علم و فناوری و رئیس جهاد دانشگاهی، از شرکت فولاد هرمزگان با اهدای لوح سپاس و معرفی به عنوان غرفه برتر، تقدیر شد.
کد خبر : ۲۶۶۴۳۰

فولاد هرمزگان غرفه برتر نمایشگاه تخصصی محصولات برتر دانش‌بنیان

بورس نیوز: سومین نمایشگاه تخصصی محصولات دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم نوآوری استان هرمزگان با حضور شرکت‌های فولادی، نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع دریایی و غذایی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی بندرعباس از ۲۴ تا ۲۸ دی ماه برگزار شد.

شرکت فولاد هرمزگان در این نمایشگاه حضور فعال داشت و سه تفاهم‌نامه همکاری با مراکز علمی و فناوری به امضا رساند و در اختتامیه این نمایشگاه نیز لوح سپاس به عنوان غرفه برتر دریافت کرد.

در متن این لوح سپاس آمده است:

سومین نمایشگاه تخصصی محصولات دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم هرمزگان با هدف آشنایی بیشتر با محوریت نیازمندی‌های فناوری و وارداتی صنایع و توانمندی‌های ساخت برپا شد که توانمندی‌های بالقوه و بالفعل استان را بیش از پیش نمایان کرد. هر غرفه با همه کوچکی و محدودیت، میدان گسترده‌ای از عشق و علاقه بود و اگر عرصه را فراخ‌تر و عمیق‌تر بنگریم، هر غرفه قلبی تپنده در کالبد افتخار کشور است.

مدیرعامل محترم شرکت فولاد هرمزگان

با سلام

بنابر گزارش هیئت داوران نمایشگاه تخصصی محصولات دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم هرمزگان، غرفه آن شرکت در نمایشگاه مذکور به واسطه طراحی مطلوب و با حضور راهنمایان حرفه‌ای غرفه برتر انتخاب شده است که به همین مناسبت این لوح سپاس تقدیم می شود.

امید است به همت والا و اندیشه بلند تلاشگرانی، چون شما شاهد اعتلای روزافزون صنایع دانش‌بنیان در استان هرمزگان باشیم.

مهدی دوستی استاندار هرمزگان
خلیل قاسمی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان

اشتراک گذاری :
ارسال نظر