دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۲
طبق تصمیم کمیسیون اجتماعی مجلس مقرر شد؛

پیشنهاد افزایش ۳۰ درصدی حقوق کارکنان دولت در سال آینده

پیشنهاد افزایش ۳۰ درصدی حقوق کارکنان دولت در سال آینده
طبق تصمیم کمیسیون اجتماعی مجلس، مقرر شد حقوق کارکنان دولت در سال آینده ۳۰ درصد افزایش یابد و مستمری مددجویان نیز در سال آینده افزایش ۴۰ درصدی داشته باشد.
کد خبر : ۲۶۶۸۲۷
نویسنده :
مینا علیزاده

افزایش ۳۰ درصدی حقوق کارکنان دولت در سال آینده

به گزارش بورس نیوز، طبق تصمیم کمیسیون اجتماعی مجلس، مقرر شد حقوق کارکنان دولت در سال آینده ۳۰ درصد افزایش یابد و مستمری مددجویان نیز در سال آینده افزایش ۴۰ درصدی داشته باشد.

حسن لطفی، سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: در جلسه امروز که با حضور نمایندگان سازمان برنامه و بودجه، سازمان اداری و استخدامی، بنیاد شهید، کمیته امداد و سازمان بهزیستی برگزار شد، موضوع اعتبارات این سازمان‌ها در لایحه بودجه سال آینده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس ادامه داد: در این جلسه، تصمیم کمیسیون بر این شد تا حقوق کارکنان دولت در سال آینده ۳۰ درصد افزایش یابد و مستمری مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی نیز در سال آینده افزایش ۴۰ درصدی داشته باشد.

لطفی بیان کرد: در مورد پرداخت حقوق خانواده‌های ایثارگران نیز تصمیم بر این شد تا حداقل حقوق کارکنان دولت برای خانواده‌های ایثارگران پرداخت شود.

وی خاطرنشان کرد: تصمیمات امروز کمیسیون در قالب پیشنهاد به کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۲ ارائه خواهد شد و در صورت تصویب در کمیسیون تلفیق و صحن مجلس و تأیید شورای نگهبان به قانون تبدیل شده و اجرا خواهد شد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر