کد خبر : ۲۶۷۱۶۴
در روز جاری؛
۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱
قیمت بیت‌کوین فقط طی چند روز به دلیل تعهد مقامات فدرال رزرو ایالات‌متحده به افزایش نرخ‌ها و اقدام کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) علیه سهامداری، در صرافی‌های متمرکز بیش از هفت درصد کاهش یافت.

قیمت روز تلفن همراه- 23بهمن ماه ۱۴۰۱ + جدول

بورس نیوز: قیمت بیت‌کوین فقط طی چند روز به دلیل تعهد مقامات فدرال رزرو ایالات‌متحده به افزایش نرخ‌ها و اقدام کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) علیه سهامداری، در صرافی‌های متمرکز بیش از هفت درصد کاهش یافت.

در ماه ژانویه، گروه بزرگی از سرمایه‌گذاران وارد بازار کریپتو شدند تا بازار را بهبود بخشند. همین گروه منتظر اصلاح بوده‌اند، اما اکنون پس از کاهش شدید قیمت‌ها در سراسر بازار، این احساسات در حال تغییر است.

مایکل ون د پوپ، تحلیلگر محبوب رمزارز که کاهش قیمت بیت‌کوین به ۲۱.۷ هزار دلار را پیش‌بینی کرد، زمانی که قیمت بیت‌کوین نزدیک به ۲۳ هزار دلار بود، تحلیل جالبی در مورد اصلاح بیت‌کوین و زمان خرید به اشتراک گذاشته است.

در نمودار روزانه، قیمت بیت‌کوین همچنان در یک روند اصلاحی است و می‌تواند به سطح حمایت ۲۱ هزار دلار برسد که در واقع منطقه ورودی است و سرمایه‌گذاران باید به آن توجه کنند. با این حال، یک احساس منفی گسترده‌تر می‌تواند قیمت را به ۱۹.۷ هزار دلار برساند.

پس از «خرید افت»، قیمت بیت‌کوین می‌تواند تا ۲۵ هزار دلار افزایش یابد. جالب اینجاست که داده‌های شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) ایالات‌متحده برای ژانویه که در روز سه‌شنبه منتشر می‌شود و رویدادی است که پس از آن می‌توان یک رالی عظیم را مشاهده کرد، زیرا احتمالا تورم کاهش خواهد یافت.

بیت‌کوین در برابر همه رویداد‌های کلان به جز تورم مصون شده است. کارشناسان معتقدند اصلاح قیمت بیت‌کوین کوتاه‌مدت خواهد بود مگر اینکه اقتصاد خرد تغییر کند و نزدک از هم بپاشد.

شاخص دلار آمریکا (DXY) پس از رسیدن به حمایت شروع به حرکت کرد. افزایش شاخص دلار به بالای ۱۰۳.۵۰، قیمت بیت‌کوین را به همراه فاد (FUD) فعلی یعنی ترس، عدم قطعیت و تردید در بازار ارز‌های دیجیتال تحت فشار قرار می‌دهد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی در حال حاضر ۱.۰۲ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۵۷ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۴۱.۳۵ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۳ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳.۳۷ میلیارد دلار است که ۳۷.۸۰ درصد کاهش داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: