کد خبر : ۲۶۷۹۰۱
در انتقال داده‌های آسیاتک به ثبت رسید؛
۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۲
شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در بهمن‌ماه ۱۶ درصد افزایش درآمد نسبت به میانگین ۱۰ ماه گذشته‌ی سال جاری را تجربه کرد.

بورس نیوز:

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن ماه سال جاری میزان درآمد عملیاتی خود را از بخش‌های «خدمات اینترنت، فناوری اطلاعات و فروش کالا» شناسایی کرد، "آسیاتک" میزان درآمدی که از فروش و ارائه خدمات در این دوره به دست آورد بالغ‌بر ۱۲۱ میلیارد تومان بود.

"آسیاتک" میزان درآمدی که در ۱۱ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی از فروش و ارائه خدمات در کارنامه مالی خود شناسایی کرد برابر با مبلغ یک هزار و ۱۶۵ میلیارد تومان بود، در این دوره ۱۱ ماهه میزان سرمایه به ثبت رسیده از سوی "آسیاتک" ۲۰۰ میلیارد تومان بود و همچنین در بهمن‌ماه این شرکت به میانگین درآمدی ۱۰۶ میلیارد تومان رسید.

روند درآمدزایی " آسیاتک "

"آسیاتک" در پایان بهمن‌ماه سال جاری درآمد ماهانه‌ای که از ارائه خدمات و فروش در کارنامه مالی خود به اطلاع سهامداران رساند نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۶۴ درصدی را مشاهده کرد و در مقایسه با دی‌ماه نیز افزایش ۶ درصدی درآمد عملیاتی را تجربه کرد.

این شرکت در بهمن‌ماه ۱۶ درصد افزایش درآمد نسبت به میانگین ۱۰ ماه گذشته‌ی سال جاری را تجربه کرد.

همان طور که گفته شد "آسیاتک" درآمد تجمیعی که در ۱۱ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی تاکنون به ثبت رساند برابر با مبلغ یک هزار و ۱۶۵ میلیارد تومان است که در این دوره رشد ۵۲ درصدی را نسبت به سال گذشته تجربه کرد، همچنین این مبلغ به‌دست‌آمده ۱۳۹ درصد از میزان درآمد تجمیعی این شرکت در ۱۲ ماهه سال مالی گذشته را پوشش داده است.

تفکیک درآمدزایی " آسیاتک "

بیشترین درآمدزایی که شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در بهمن‌ماه سال جاری به ثبت رساند مربوط به «درآمد خدمات اینترنت» با ۸۰ میلیارد تومان بود که در مقایسه با دی‌ماه شاهد افزایش ۵ میلیارد تومانی بود، میزان درآمد حاصل‌شده از بخش خدمات اینترنت در بهمن‌ماه دربرگیرنده‌ی ۶۶ درصد از درآمد ماهانه "آسیاتک" بود.

مابقی درآمد‌هایی که آسیاتک از بخش‌های «خدمات فناوری اطلاعات و فروش کالا» شناسایی کرد به ترتیب برابر با ۴۰ میلیارد تومان و یک میلیارد تومان بود.

" اسیاتک " در این دوره ماهانه درامد عملیاتی خود را به مانند آذرماه ثبت کرد و به عنوان دو ماه برتر در سال جاری نشان داد و عملکرد خوبی از خود برجای گذاشت.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: