سه‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۹
نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار:

حقوق کارگران تا آخر هفته تعیین می شود

حقوق کارگران تا آخر هفته تعیین می شود
نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار گفت: جلسه شورای عالی کار عصر دوشنبه با حضور نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در وزارت تعاون، کار و رفاه برگزار شد و مذاکره‌های خوبی صورت گرفت، ادامه این جلسه و تعیین حقوق کارگران به آخر این هفته موکول شد.
کد خبر : ۲۶۸۳۰۳
نویسنده :
مینا علیزاده

حقوق کارگران تا آخر هفته تعیین می شود

به گزارش بورس نیوز، علی اصغر آهنی‌ها،  نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار اظهار کرد: در جلسه امروز شورای عالی کار که با حضور سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اعداد و ارقام سبد معیشت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: برای تعیین دستمزد کارگران در سال ۱۴۰۲ باید سبد معیشت و نرخ تورم بررسی شود تا بتوان در مورد دستمزد کارگران به نتیجه رسید.

نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار ادامه داد: گزارش‌هایی از وزارت اقتصاد و صنعت، معدن و تجارت برای تعیین سبد معیشت ارائه شد که به دنبال نتیجه مشخص هستیم.

وی تاکید کرد: دستمزد کارگران باید با تاکید بر اصل سه جانبه گری و با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کارگاه‌ها و بنگاه‌ها و قدرت خرید کارگران تعیین شود.

نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار گفت: جلسه شورای عالی کار عصر دوشنبه با حضور نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در وزارت تعاون، کار و رفاه برگزار شد و مذاکره‌های خوبی صورت گرفت، ادامه این جلسه و تعیین حقوق کارگران به آخر هفته جاری موکول شد.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
ارسال نظر