شنبه ۱۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۲
تسهیلات اعطایی
بانک اقتصاد نوین در اسفندماه ۱۴۰۱ به درآمد ۲ هزار و ۵۱۹ میلیاردتومانی رسید.
کد خبر : ۲۶۸۵۵۸

تسهیلات اعطایی

بورس نیوز:

بانک اقتصاد نوین ایران در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اسفندماه سال ۱۴۰۱ مجموع درآمد‌های به‌دست‌آمده از بخش تسهیلات اعطایی را در این دوره برابر با ۲ هزار و ۵۱۹ میلیارد تومان اعلام کرد و از ابتدای سال مالی تاکنون نیز به درآمد تجمیعی ۲۳ هزار و ۳۸۰ میلیاردتومانی از تسهیلات اعطایی رسید.

تسهیلات اعطایی

میزان سرمایه‌ای که "ونوین" تا پایان اسفندماه از خود بر جای گذاشت برابر با ۳ هزار و ۴۳ میلیارد تومان بود، این بانک توانست میزان پرداختی خود جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری را به یک هزار و ۸۳۰ میلیارد تومان برساند.

درآمد‌های "ونوین" از تسهیلات اعطایی

میزان درآمدی که بانک اقتصاد نوین ایران در اسفندماه از بخش تسهیلات اعطایی شناسایی کرد ۲۸ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این بانک در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۶ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

تسهیلات اعطایی

بانک اقتصاد نوین تا پایان اسفندماه سال ۱۴۰۱ بیشترین درآمدزایی که از خود بر جای گذاشت در اسفندماه ۱۴۰۱ با درآمد ۲ هزار و ۵۱۹ میلیاردتومانی بود که موفق به ثبت رکورد تازه‌ای شد و این میزان درآمد از تسهیلات اعطایی در ۲ سال اخیر بی‌سابقه بوده است. عمده‌ترین درآمد "ونوین" در اسفندماه متعلق به «مرابحه» و «تسهیلات ارزی» بود، مبلغ به ثبت رسیده در بخش‌های نام‌برده برابر با یک هزار و ۷۷۵ میلیارد تومان و ۵۵۵ میلیارد تومان بود.

درآمدی که بانک اقتصاد نوین از بخش «مرابحه» به همراه داشت ۷۰ درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در اسفندماه را به خود اختصاص داد، «تسهیلات ارزی» نیز ۲۲ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشت.

"ونوین" در اسفندماه توانست رکورد جدید از خود بر جای بگذارد و رکورد درآمد حاصل شده از تسهیلات اعطایی خود را در سال ۱۴۰۱ پشت سر بگذارد و در اسفندماه نیز رکورد جدیدی ثبت کند.

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
ارسال نظر