کد خبر : ۲۶۸۸۰۹
در شرکت بیمه تعاون اتفاق افتاد؛
۲۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۶
میزان درآمد تجمیعی که این شرکت بیمه‌ای در 12 ماه گذشته به ثبت رساند در مقایسه با سال گذشته افزایش 76 درصدی را تجربه کرد.

افزایش 76 درصدی درآمد تجمیعی

بورس نیوز:

شرکت بیمه تعاون در گزارش فعالیت منتهی به اسفندماه سال ۱۴۰۱ میزان درآمدی که از فروش حق بیمه به بیمه‌شدگان تحت پوشش خود به ثبت رساند برابر با ۲۹۳ میلیارد تومان بود و همچنین "وتعاون" از ابتدای سال مالی (منتهی به اسفندماه ۱۴۰۱) تا پایان اسفندماه از فروش حق بیمه به درآمد تجمیعی یک هزار و ۸۴۷ میلیاردتومانی دست‌یافت.

افزایش 76 درصدی درآمد تجمیعی

میزان خسارتی که شرکت بیمه تعاون در اسفندماه پرداخت کرد برابر با مبلغ ۱۵۲ میلیارد تومان بود که با افزایش ۱۲۰ درصدی مواجه شد و از ابتدای سال تا پایان دوازدهمین ماه از سال ۱۴۰۱ نیز میزان پرداختی خود را ۷۵۱ میلیارد تومان اعلام کرد، لازم به ذکر است که "وتعاون" در اسفندماه به تراز مثبت ۹۳ درصدی دست‌یافت.

روند درآمدزایی "وتعاون"

بر اساس فعالیت ماهانه "وتعاون" در یازدهمین ماه از سال مالی میزان درآمد ۲۶۸ میلیاردتومانی را از خود بر جای گذاشت اما؛ در این دوره ماهانه وتعاون با رشد ۹ درصدی به مبلغ ۲۹۳ میلیاردتومانی رسید و همچنین نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز با افزایش ۱۱۵ درصد روبه‌رو بود، میزان درآمد تجمیعی که این شرکت بیمه‌ای در ۱۲ ماه گذشته به ثبت رساند در مقایسه با سال گذشته افزایش ۷۶ درصدی را تجربه کرد.

افزایش 76 درصدی درآمد تجمیعی

همان‌طور که در نمودار فوق ملاحظه می‌کنید "وتعاون" از ابتدای سال مالی تاکنون بیشترین میزان درآمدزایی را در پایان اسفندماه از خود بر جای گذاشته بود که با عملکرد عالی خود توانست رکورد حق بیمه صادره خود را شکسته و به بالاترین میزان درآمدی خود در دو سال گذشته برسد، همچنین گفتنی است که درآمدزایی این شرکت بیمه‌ای در ۳ ماه سوم سال مالی و ۳ ماه چهارم سال ۱۴۰۱ روند روبه‌رشد را به همراه داشت، ازاین‌رو فصل اخیر برای "وتعاون" بسیار عالی سپری شد.

تفکیک حق بیمه صادره "وتعاون" در رشته‌های بیمه‌ای در اسفندماه

بیشترین میزان درآمد "وتعاون" در اسفندماه سال ۱۴۰۱ متعلق به «ثالث - اجباری» با مبلغی بالغ‌بر ۱۰۰ میلیارد تومان بود که در این دوره ۳۴ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد.

پس از رشته بیمه «ثالث - اجباری» که عنوان درآمدزاترین رشته بیمه را به خود اختصاص داد، رشته بیمه «زندگی - غیر اندوخته دار» با مبلغی نزدیک به ۷۱ میلیارد تومان در جایگاه بعدی قرار داشت، همچنین از ابتدای سال مالی تا پایان اسفندماه نیز بیشترین میزان درآمد ثبت‌شده " وتعاون " مربوط به «ثالث - اجباری» با ۵۹۰ میلیارد تومان بود.

در پایان گفتنی است که "وتعاون" میزان درآمد تجمیعی که از ابتدای سال مالی تا انتهای اسفندماه از خود بر جای گذاشت با رشد ۷۶ درصدی نسبت به سال گذشته همراه بود و لازم به ذکر است که در این دوره ۱۲ماهه به تراز مثبت یک هزار و ۹۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.

شرکت بیمه تعاون در دوازدهمین ماه از سال ۱۴۰۱ با عملکرد عالی خود رکورد حق بیمه صادره خود را شکست و به بالاترین میزان درآمدی خود در دو سال گذشته رسید.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: