کد خبر : ۲۶۹۲۷۸
احسان مرادی، کارشناس بازار سرمایه گفت؛
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۷
کارشناس بازار سرمایه گفت: اگر به سرمایه گذاری در بورس تمایل دارید برای اینکه متضرر نشوید به مشاورین سرمایه گذاری دارای مجوز مراجعه کنید و از سرمایه گذاری غیر مستقیم غافل نشوید.

بورس نیوز:

احسان مرادی، کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با بورس نیوز درباره روند صعودی بازار سرمایه و پیشگیری از تکرار تجربه سال 1399 گفت: در سال تلخ بازارسرمایه افراد با هر سطح درآمدی و تجربه به خرید سهام اقدام کردند و پس از ریزش بازار سرمایه متضرر شدند.
نمایشگاه صنعت مالی، دروازه  شناخت بازار مالی

او با بیان اینکه آحاد مردم باید سرمایه گذاری غیرمستقیم در بازارسرمایه را انتخاب کنند، افزود: اکنون بیش از 100 صندوق سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری غیرمستقیم فعال است و بازدهی خوبی نیز دارند. با یک جستجوی ساده این امکان فراهم می شود که صندوق های سرمایه گذاری را با یکدیگر مقایسه کنیم تا مسیر مشخص سرمایه گذاری انتخاب شود.

این کارشناس بازار سرمایه ادامه داد: وقتی شخصی بخواهد حاصل پس انداز یک عمر را سرمایه گذاری کند باید درباره این موضوع تحقیق کند. در حال حاضر همه صندوق های سرمایه گذاری بخشی به نام ارتباط با مشتریان دارند که سرمایه گذاران را به درستی و متناسب با شرایط فرد، راهنمایی می کنند.

مرادی خاطرنشان کرد: اطلاعات لازم در شبکه های مختلف وجود دارد و می توان به آن ها دسترسی پیدا کرد. تنها چیزی که می توان گفت این است که سرمایه گذاری مستقیم کار دشواری است که نیاز است تا از حداقل دانش مالی برخوردار باشیم. با سرمایه گذاری غیرمستقیم می توان در صندوق های مختلف ریسک را به حداقل رساند و کار حرفه ای خود را انجام داد.

وی به افزایش اهمیت فرهنگ سازی در شرایط فعلی بازارسرمایه اشاره کرد و گفت: برگزاری رویدادها و نمایشگاه های تخصصی همچون نمایشگاه صنعت مالی که خردادماه امسال برگزار می شود، یکی از مهمترین دروازه های شناخت جامعه از بازارهای مالی است. با این اقدام امکان ارتباط مستقیم سرمایه گذاران و نهادهای حرفه ای بازارمالی فراهم می شود.

این کارشناس بازار سرمایه افزود: در این رویدادها معمولا شرکت هایی که در زمینه مدیریت دارایی فعال هستند می توانند سابقه، تجربه و دستاوردهای خود را به عموم علاقمندان معرفی کنند و در نهایت افراد با مقایسه آنها بهترین تصمیم را برای سرمایه گذاری بگیرند.

.
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۰۶
....فحش خوارمادر به اوناییکه پول ماهارو تو بورس خوردن همه چیز 1000درصد گرون شده پول ما تو بورس یکسوم یایکچهارم 3 سال قبله.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: