بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰
حضور چهارسوق مالی پارسیان در نمایشگاه بین المللی صنعت مالی
به همت گروه مالی پارسیان؛ برای اولین بار بانک، گروه مالی و شرکت‌های خانواده پارسیان در قالب "چهارسوق مالی پارسیان" در نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) حضوری فعال خواهند داشت.
کد خبر : ۲۷۰۲۶۸

حضور چهارسوق مالی پارسیان در نمایشگاه بین المللی صنعت مالی

به گزارش  بورس نیوز، با توجه به اهمیت و ماهیت حضور گروه مالی پارسیان در نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) به عنوان یکی از رویداد‌های مهم و بزرگ اقتصادی در کشور و منطقه، تصمیم گرفته شد با همراهی بانک پارسیان و شرکت‌های وابسته گروه مالی پارسیان، تحت عنوان "چهارسوق مالی پارسیان" به عنوان نخستین سوپرمارکت مالی در کشور در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) حضور پیدا کند تا خدمات جامع و کامل خود را در معرض بازدیدکنندگان قراردهد. با هماهنگی‌های به عمل آمده کارشناسان شرکت‌ها جهت پاسخگویی مستقیم به مراجعه کنندگان و ارایه راهنمایی‌های لازم به ایشان در غرفه مستقر خواهند بود.

بانک پارسیان با برخورداری از کامل‌ترین زنجیره خدمات مالی و بانکی، سیستم‌های به روز فناوری اطلاعات، شبکه گسترده شعب و کارشناسان مجرب و خلاق در جهت ارایه خدمات مالی جامع و یکپارچه به مشتریان، نسبت به طراحی و پیاده سازی "چهارسوق مالی پارسیان" به عنوان نخستین سوپرمارکت مالی در کشور با مدیریت و راهبری گروه مالی پارسیان اقدام کرده است.

بازدید کنندگان می‌توانند از ۱۶ لغایت ۱۹ خردادماه سال جاری از غرفه چهارسوق مالی پارسیان در سالن ۳۸ پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران بازدید بعمل آورند.

 

اشتراک گذاری :
ارسال نظر