بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳
ارزش بازار
گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه شرکت گروه بهمن در کدال منتشر شد.
کد خبر : ۲۷۰۳۷۸

ارزش بازار

بورس‌نیوز:

شرکت گروه بهمن با سرمایه ثبت شده ۱۳ هزار و ۴۶۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳۱ هزار و ۲۹۰ میلیاردتومانی، گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال جاری خود را در سامانه کدال منتشر کرد؛ سرمایه‌گذاری انجام‌شده از سوی گروه بهمن در اردیبهشت‌ماه مربوط به شرکت‌های فعال در بازار سرمایه و شرکت‌های خارج از بورس بود.

ارزش بازار

مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری گروه بهمن در این دوره ماهانه برابر با ۱۴ هزار و ۷۸ میلیارد تومان بوده است؛ "خبهمن" بیشترین سرمایه‌گذاری خود را در شرکت‌هایی انجام داد که در خارج از بازار سرمایه حضور داشتند. میزان سرمایه‌گذاری گروه بهمن در شرکت‌های خارج از بورس برابر با ۹ هزار و ۸۲۳ و شرکت‌های پذیرفته شده در بورس ۴ هزار و ۲۵۵ میلیارد تومان بود. عمده سرمایه‌گذاری "خبهمن" در اردیبهشت‌ماه مربوط به بخش‌های سرمایه‌گذاری و خودرو ساخت قطعات بوده است.

ارزش بازار

گروه بهمن در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ (سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۴۰۲) در صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های «بورسی» ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های خود را بالغ‌بر ۲۵ هزار و ۵۷۰ میلیارد تومان به ثبت رساند که نسبت به بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری‌ها رشد ۵۰۱ درصدی را به همراه داشت، لازم به ذکر است که ارزش بازار پرتفوی بورسی گروه بهمن در این دوره یک‌ماهه از مبلغ ۲۱ هزار و ۸۸۷ میلیارد تومان به مبلغ ۲۵ هزار ۵۷۰ میلیارد تومان رسید که نسبت به ارزش بازار ماه گذشته ۱۷ درصد افزایش را به دنبال داشت. همچنین نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۱۰۶ درصد رشد را به خود دید.

ارزش بازار

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
ارسال نظر