بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰
در اردیبهشت‌ماه برای فولاد مبارکه اصفهان؛

"فولاد" به بالاترین میزان درآمدی خود در ۳۸ ماه گذشته رسید

شرکت فولاد مبارکه اصفهان از فروش محصولات خود به درآمد ۲۲ هزار و ۹۹۰ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.
کد خبر : ۲۷۰۴۸۳

بورس‌نیوز:

شرکت فولاد مبارکه اصفهان با سرمایه ثبت شده ۸۰ هزار میلیاردتومانی و ارزش بازار ۴۸۸ هزار میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه سال جاری نشان داد که در ادامه روند روبه‌رشد خود، توانست به بالاترین میزان درآمدی خود در ۳۸ ماه گذشته برسد.

میزان درآمدی که شرکت فولاد مبارکه اصفهان در دومین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت فولادی از فروش محصولات خود به درآمد ۲۲ هزار و ۹۹۰ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۳۳ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۳۲ درصدی همراه بود، همچنین "فولاد" میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۲ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۳۷ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

میزان درآمدی که فولاد مبارکه اصفهان در این دوره ماهانه در بازار داخل و خارج شناسایی کرد، نشان‌دهنده بیشتر بودن درآمد داخلی این شرکت بود. درآمد صادراتی که "فولاد" در دومین ماه از سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند برابر با ۲ هزار و ۵۴۰ میلیارد تومان بوده است. درآمد صادراتی حاصل شده توسط این شرکت در اردیبهشت‌ماه بیانگر رشد ۴۱۳ درصدی است.

"فولاد" در اردیبهشت‌ماه ۷۴۹ هزار تن محصول تولید کرد که موفق به فروش ۸۶۶ هزار تن از محصولات تولیدی خود شد. مقدار فروش این شرکت نسبت به ماه گذشته با ۳۴ درصد رشد همراه شد.

عنوان پرفروش‌ترین محصول فولاد مبارکه را در اردیبهشت‌ماه محصول «محصولات گرم (بازار داخلی)» با ۱۳ هزار و ۸۲ میلیارد تومان یدک می‌کشد، میزان درآمدی که از فروش این محصول در دومین ماه از سال جاری به ثبت رسید ۵۷ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد، نرخ فروش این محصول با افزایش قیمت، به مبلغ ۲۷ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان درازای هر تن رسید.

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
ارسال نظر