چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۹
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی گفت:

تعطیلی شنبه یا پنجشنبه؛ در دستورکار مجلس

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی گفت: ما در کمیسیون در مورد روز تعطیلی و اینکه این روز، پنجشنبه باشد یا شنبه، اختلاف نظر داریم که باید در کمیسیون درباره آن به نتیجه برسیم و سپس اعلام کنیم.
کد خبر : ۲۷۰۵۴۹

تعطیلی شنبه یا پنجشنبه؛ در دستورکار مجلس

به گزارش بورس نیوز، کیومرث سرمدی،  عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی درخصوص بخشی از لایحه اصلاح قانون مدیریت خدمات کشوری که به موضوع تعطیلات آخر هفته مربوط می‌شود، اظهار کرد: در کشور ما پنج شنبه‌ها تعطیل است و تعطیلات جهانی شنبه و یکشنبه است و همین باعث می‌شود که ما در کشور اختلاف ۴ روزه‌ای در ارتباطاتمان با بازار‌ها و مسائل جهانی داشته باشیم؛ بنابراین تعطیلی پنج‌شنبه‌ها خیلی به نفع نیست و پیشنهاد ما تعطیلی روز شنبه است.

این عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی خاطرنشان کرد: اگر شنبه‌ها را تعطیل کنیم یک روز از این فاصله و اختلاف را با بازار‌های جهانی کم می‌کنیم، اما این پیشنهاد که تعطیلی روز پنج شنبه عملیاتی شود یا در مورد تعطیلی روز شنبه تصمیم گیری شود، هنوز به صورت قطعی در کمیسیون مطرح نشده است.

سرمدی تصریح کرد: ما در کمیسیون در مورد روز تعطیلی و اینکه این روز، پنجشنبه باشد یا شنبه، اختلاف نظر داریم که باید در کمیسیون درباره آن به نتیجه برسیم و سپس اعلام کنیم.

سرمدی تصریح کرد: این موضوع باید در دستورکار جلسات هفته آینده کمیسیون اجتماعی قرار گیرد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر