بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۳
رونمایی از «پذیره‌نویسی حق‌تقدم الکترونیک»، «مرکز افکارسنجی»، «سامانه جمع‌سپاری (مرکز آزمون)» و «صکوک پلاس»
در دومین روز از پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی، با حضور رئیس سازمان بورس و سایر مدیران از «پذیره‌نویسی حق‌تقدم الکترونیک»، «مرکز افکارسنجی»، «سامانه جمع‌سپاری (مرکز آزمون)» و «صکوک پلاس» رونمایی شد.
کد خبر : ۲۷۰۵۵۸

بورس نیوز:

در روز دوم برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی، با حضور رئیس سازمان بورس، از مرکز افکارسنجی بازار سرمایه متعلق به شرکت اطلاع‌رسانی و اموزش بورس با هدف جمع آوری و تحلیل اطلاعات در رابطه با موضوعاتی چون بازار سرمایه، مباحث اقتصادی و اجتماعی رونمایی صورت گرفت.

رونمایی از پذیره‌نویسی حق‌تقدم الکترونیک

با حضور مجید عشقی رئیس سازمان بورس، محمد باغستانی مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی و سایر مدیران از پذیره‌نویسی حق‌تقدم به صورت الکترونیک در غرفه سپرده‌گذاری مرکزی (سمات) رونمایی شد و گزارشی از وضعیت عملکرد این ابزار در هر سهم مورد بررسی قرار گرفت.

رونمایی از سامانه برگزاری آزمون شرکت اطلاع‌رسانی

علاوه بر این‌ها، از سامانه برگزاری آزمون شرکت اطلاع‌رسانی هم به عمل آمد. در این سامانه طراحی‌هایی به‌منظور افزایش کیفی آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه و رشد سواد مالی سهامداران انجام شده است و دسترسی برای عموم افراد مهیاست.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در بازدید از غرفه شرکت اطلاع رسانی بورس از بازی‌های طراحی شده جهت افزایش سواد مالی نیز بازدید کرد.

رونمایی از «پذیره‌نویسی حق‌تقدم الکترونیک»، «مرکز افکارسنجی»، «سامانه جمع‌سپاری (مرکز آزمون)» و «صکوک پلاس»

رونمایی از صکوک پلاس/تامین مالی از بازار سرمایه آسان‌تر از گذشته شد

همچنین مجید عشقی در دومین روز فاینکس ٢٠٢٣ از صکوک پلاس رونمایی کرد.

مجید عشقی در این مراسم گفت: بنگاه‌های اقتصادی در انتشار اوراق و فرایندهای مربوط به تامین مالی از بستر بازار سرمایه با چالش و ابهاماتی رو به رو هستند و به همین علت به سایر شیوه‌ها همچون شبکه بانکی‌ رجوع می‌کنند.

از این رو همکاران ما در مدیریت دارایی مرکزی وب سایت مربوطه جهت تسهیل استفاده از اوراق‌ها و تامین مالی راه‌اندازی کرده‌اند.

متقاضیان تامین مالی از بازار سرمایه می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این شرکت به نشانی sukukplus.ir به راحتی اقدام به تامین مالی از بازار سرمایه کنند. (سنا)

اشتراک گذاری :
ارسال نظر