بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۲
غرفه گروه مالی صبا تأمین در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی میزبان شمار قابل توجهی از مدیران و مسئولان عالی رتبه کشوری، ازجمله عالی رتبه کشوری، ازجمله دکتر مجتبی مولوی، مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت رفاه، دکتر علیرضا عسگریان معاون رفاه و امور اقتصادی وزات رفاه، دکتر مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار بود.
کد خبر : ۲۷۰۶۰۸

استقبال از غرفه گروه مالی صبا تأمین در نمایشگاه صنعت مالی

به گزارش بورس نیوز، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) از سه‌شنبه ١۶ خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران فعالیت خود را آغاز کرد و تا جمعه ١٩ خرداد ماه نیز ادامه خواهد داشت. گروه مالی صبا تأمین نیز در این نمایشگاه حضور پررنگی داشت به طوری که یکی از پرترددترین و پرمراجعه‌ترین غرفه‌ها در سالن ۳۸ این نمایشگاه بود.

گروه مالی صبا تأمین نیز با در نظر گرفتن روند تقاضای بازار و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیت‌ها و نوآوری‌های جدید خود را در این نمایشگاه معرفی کرد که از جمله آن می‌توان به «رونمایی از صندوق سرمایه‌گذاری بازنشستگی صباتامین»، «صندوق بخشی پتروصبا»، «سامانه فروش آنلاین ریسک بی ریسک» و ... اشاره کرد.

همچنین چندین تفاهم‌نامه همکاری نیز در حاشیه این نمایشگاه میان گروه مالی صبا تامین و شرکت‌های مختلف به امضا رسید و رایزنی‌های متعددی نیز برای انجام همکاری‌های بیشتر و بهره‌گیری از خدمات صبا تأمین صورت گرفت. غرفه گروه مالی صبا تأمین در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی میزبان شمار قابل توجهی از مدیران و مسئولان عالی رتبه کشوری، ازجمله دکتر مجتبی مولوی، مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت رفاه، علیرضا عسگریان معاون رفاه و امور اقتصادی وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مجید عشقی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، وحید زارع فکری، مدیرکل دفتر هماهنگی اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سید حجت کاظمی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد اشاره کرد. دکتر علیرضا ناصرپور، عضو هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، دکتر گودرزی، مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران، مسعود اسم خانی مدیرعامل تاپیکو، حسین ملازاده، مدیرعامل شرکت رایتل، مجتبی حمیدیان، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، علی نقوی، مدیرعامل بورس انرژی ایران، نجفعلی شهبازی، رئیس مرکز فناوری اطلاعات وزارت رفاه و مدیران مختلف نهاد‌های مالی و سرمایه‌گذاری، مدیران بانک رفاه، ملت، صادرات و شهر نیز از دیگر مهمانان و بازدیدکنندگان غرفه گروه مالی صبا تأمین در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی بودند.

همچنین هزاران نفر از حاضران در این نمایشگاه نیز از غرفه گروه مالی صبا تامین در نمایشگاه صنعت مالی بازدید کرده و دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های آکادمی صبا شرکت کردند. یکی از برنامه‌های پیش‌بینی شده از سوی گروه مالی صبا تامین برای این نمایشگاه، برگزاری کارگاه‌های آموزشی بود که امکان حضور بازدیدکنندگان در آن‌ها وجود دارد. آشنایی با صندوق‌های بخشی و صنعت پتروشیمی، آشنایی با سبدگردان اختصاصی، آشنایی با اوراق بدهی و صندوق‌های درآمد ثابت و … از جمله این کارگاه‌هاست که تا آخرین روز نمایشگاه در تاریخ ۱۹ خردادماه برگزار می‌شود.

گفتنی است نمایشگاه صنعت مالی به عنوان بزرگترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه شناخته می‌شود که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه برپا شده و شرکت‌های مختلف به ارائه خدمات و اقدامات خود در این حوزه می‌پردازند و دستاورد‌های خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار می‌دهند

اشتراک گذاری :
ارسال نظر