بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۵
براساس فروش شرکت ها در هفته گذشته؛

برترین های بورس کالا معرفی شدند

بورس کالای ایران برترین‌های بورس کالا در هفته سوم خرداد (منتهی به ۱۹ خرداد) را براساس ارزش فروش شرکت‌ها در بازار فیزیکی اعلام کرد.
کد خبر : ۲۷۰۶۲۹

بورس کالا

به گزارش بورس نیوز، بورس کالای ایران برترین‌های بورس کالا در هفته سوم خرداد (منتهی به ۱۹ خرداد) را براساس ارزش فروش شرکت‌ها در بازار فیزیکی اعلام کرد.

جزییات رتبه‌بندی جایگاه شرکت‌ها از لحاظ فروش به شرح زیر است:

سنگ آهن گهرزمین با ثبت معامله ۳۵۰ هزار تن گندله و کنسانتره سنگ آهن به ارزش بیش از یک هزار و ۵۹۷ میلیارد تومان در رتبه نخست ایستاد.

ملی صنایع مس ایران با فروش ۴ هزار و ۱۹۰ تن مس کاتد، مس مفتول، مس کم عیار و سولفور مولیبدن به ارزش بیش از یک هزار و ۲۹۹ میلیارد تومان، دوم شد.

معدنی و صنعتی چادرملو با فروش ۲۵۶ هزار تن کنسانتره و گندله سنگ آهن و شمش بلوم به ارزش بیش از یک هزار و ۱۹۷ میلیارد تومان، سوم شد.

ورق خودروی چهارمحال و بختیاری با ثبت معامله ۱۷ هزار تن ورق گالوانیزه به ارزش بیش از ۷۹۳ میلیارد تومان در رتبه چهارم ایستاد.

فولاد خوزستان با ثبت معامله ۳۷ هزار و ۸۰ تن شمش بلوم، تختال، آرگون و آهن اسفنجی به ارزش بیش از ۷۶۴ میلیارد تومان پنجم شد.

ذوب آهن اصفهان ۲۵ هزار و ۲۶ تن تیرآهن و میلگرد را به ارزش بیش از ۶۴۲ میلیارد تومان فروخت و ششم شد.

پالایش نفت بندرعباس با فروش ۴۵ هزار تن وکیوم باتوم و لوب کات سنگین به ارزش نزدیک ۵۵۰ میلیارد تومان هفتم شد.

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) با ثبت معامله ۳۶۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی، سنگ آهن کلوخه و آهن اسفنجی به ارزش نزدیک ۵۳۶ میلیارد تومان، هشتم شد.

پارس فولاد سبزوار با فروش ۴۰ هزار تن آهن اسفنجی به ارزش نزدیک ۵۱۲ میلیارد تومان در رتبه نهم ایستاد.

پتروشیمی تندگویان نیز با ثبت معامله ۱۲ هزار و ۶۴۸ تن پلی اتیلن ترفتالات نساجی و بطری و نخ پلی استر در گرید‌های مختلف و ثبت ارزش بیش از ۵۰۲ میلیارد تومان دهم شد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر