بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۹
مدیرعامل کارگزاری مبین سرمایه گفت:کارگزاری مبین یکی از کارگزاری‌هایی است که میزبان بسیای از سهامداران خرد بوده و این برای ما یک افتخار ماست که سهامداران خرد به ما اعتماد کردند. ما نیز سعی می‌کنیم در حد وظیفه خودمان اطلاع رسانی درستی داشته باشیم.
کد خبر : ۲۷۰۷۲۲

از ۴ محصول جدید رونمایی کردیم/ کارگزاری مبین سرمایه میزبان بسیاری از سهامداران خرد

محمدعلی محمدی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره کارگزاری مبین سرمایه در گفتگو با بورس نیوز، درحاشیه نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه اظهار کرد: ما از ۴ محصول در نمایشگاه سال جاری رونمایی خواهیم کرد. 

وی افزود: این خدمات شامل سامانه تخصصی کالا برای معاملات فیزیکی بورس کالا خواهد بود و برای اشخاص حقیقی که مایل به خرید از بورس کالا هستند، مناسب است. محصول دیگر، سامانه معاملات و دستیار الگوریتمی سبدگردان است که برای سبدگردان‌ها بسیار مناسب بوده و یک محصول کاربردی است. 

مدیرعامل کارگزاری مبیتن سرمایه بیان کرد: همچنین، از سامانه اختصاصی معاملات اختیار رونمایی خواهیم کرد که مدت‌ها به دنبال توسعه و رونمایی از این سامانه بودیم. این سامانه، سامانه اختصاصی معاملات آتی کالا یعنی همان شمش طلا و ... است که سهامداران می‌توانند در سامانه اسمارت مبین سرمایه معامله کنند و فیوچر‌های خوبی برای معامله گران و تریدر‌ها دارد.

عضو هیات مدیره کارگزاری مبین سرمایه درباره هدف از حضور در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه ادامه داد: یکی از اهداف ما برندینگ بوده که هدف مهمی است. همچنین به مدت دوسال که نمایشگاه برگزار نشده، سعی کردیم با تمام توان در نمایشگاه حضور داشته باشیم. 

وی توضیح داد: نکته دیگر اینکه وضعیت بازار سرمایه رو به بهبود است و ما سرمایه گذاران خرد را به صورت حرفه‌ای راهنمایی می‌کنیم تا به سمت سرمایه گذاری غیرمستقیم بروند و به این نکته توجه کنند که اگر بازار در حال حاضر وضعیت خوبی دارد، منتظر افت آن نیز باشد.

محمدی در پایان گفت: کارگزاری مبین یکی از کارگزاری‌هایی است که میزبان بسیای از سهامداران خرد بوده و این برای ما یک افتخار ماست که سهامداران خرد به ما اعتماد کردند. ما نیز سعی می‌کنیم در حد وظیفه خودمان اطلاع رسانی درستی داشته باشیم.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر