بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۳
برترین های بورس کالا اعلام شد
فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و فولاد خوزستان ۳ شرکت برتری بودند که بیشترین فروش بازار فیزیکی بورس کالا در هفته سوم خرداد را به ثبت رساندند.
کد خبر : ۲۷۰۸۴۱

به گزارش بورس نیوز، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و فولاد خوزستان ۳ شرکت برتری بودند که بیشترین فروش بازار فیزیکی بورس کالا در هفته سوم خرداد را به ثبت رساندند.

بورس کالای ایران برترین‌های بورس کالا در هفته چهارم خرداد (منتهی به ۲۶ خرداد) را براساس ارزش فروش شرکت‌ها در بازار فیزیکی اعلام کرد.

جزییات رتبه‌بندی جایگاه شرکت‌ها از لحاظ فروش به شرح زیر است:

فولاد مبارکه اصفهان با ثبت معامله ۳۰۸ هزار و ۴۳۰ تن ورق گرم، سرد و گالوانیزه به ارزش بیش از ۸ هزار و ۴۱۸ میلیارد تومان در رتبه نخست ایستاد.

ملی صنایع مس ایران با فروش ۵ هزار و ۷۷۵ تن مس کاتد، مس کم عیار، مس مفتول، سولفور مولیبدن و کنسانتره فلزات گرانبها به ارزش نزدیک ۲ هزار و ۲۳۲ میلیارد تومان، دوم شد.

فولاد خوزستان با فروش ۶۶ هزار و ۳۰۰ تن شمش بلوم و آرگون به ارزش بیش از یک هزار و ۴۹۱ میلیارد تومان، سوم شد.

معدنی و صنعتی چادرملو با ثبت معامله ۲۳۵ هزار و ۸۰۰ تن کنسانتره و گندله سنگ آهن و شمش بلوم به ارزش بیش از یک هزار و ۸۸ میلیارد تومان در رتبه چهارم ایستاد.

پالایش نفت اصفهان با ثبت معامله ۸۱ هزار تن وکیوم باتوم و لوب کات سبک به ارزش نزدیک ۹۳۱ میلیارد تومان پنجم شد.

پالایش نفت بندرعباس ۷۰ هزار تن وکیوم باتوم و لوب کات سنگین را به ارزش نزدیک ۶۷۶ میلیارد تومان فروخت و ششم شد.

پتروشیمی تندگویان با فروش ۱۳ هزار و ۲۴۴ تن پلی اتیلن ترفتالات نساجی و بطری و نخ پلی استر در گرید‌های مختلف به ارزش نزدیک ۵۳۲ میلیارد تومان هفتم شد.

مجتمع فولاد خراسان با ثبت معامله ۲۲ هزار و ۱۶ تن میلگرد، آهن اسفنجی و شمش بلوم به ارزش بیش از ۵۰۱ میلیارد تومان، هشتم شد.

سیباموتور با فروش ۱۴۰ دستگاه کامیون کشنده فاو به ارزش نزدیک ۴۷۵ میلیارد تومان در رتبه نهم ایستاد.

فولاد هرمزگان جنوب نیز با ثبت معامله ۲۱ هزار و ۵۰۰ تن تختال C و ثبت ارزش نزدیک ۴۱۱ میلیارد تومان دهم شد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر