بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۵
تقدیر رئیس دانشگاه پیام نورخراسان رضوی از اقدامات فناورانه فولاد سنگان
به منظور هم افزایی بیشتر بین دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان با بخش صنایع و مخصوصا صنایع معدنی، شرکت فولاد سنگان میزبان هادی مولودیان، رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی و هیات همراه بود.
کد خبر : ۲۷۰۹۰۶

به گزارش بورس نیوز، به منظور هم افزایی بیشتر بین دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان با بخش صنایع و مخصوصا صنایع معدنی، شرکت فولاد سنگان میزبان هادی مولودیان، رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی و هیات همراه بود.

در جلسه‌ای که به همین منظور با حضور مدیران مربوطه از شرکت فولاد سنگان در محل سالن کنفرانس این شرکت تشکیل شد، یوسف یوسفی مدیر پردیس فناوری صنایع معدنی ضمن خیرمقدم به مهمانان گزارشی از ظرفیت‌های منطقه صنعتی سنگان را بیان نمود و دلایل و ضرورت‌های تاسیس پردیس در منطقه سنگان را برشمرد.

 وی گفت: مسائل مربوط به حوزه تحقیق و توسعه از ورودی‌های مختلفی می‌تواند حاصل شود که یکی از بهترین آن‌ها پیشنهاد‌های اساتید محترم دانشگاه و شرکت‌های دانش بنیان می‌باشد.

وی افزود: این پیشنهاد‌ها وقتی جنبه‌ی عملی به خود می‌گیرد که پس از بازدید‌های متعدد و جلسات مداوم ارائه گردیده باشد و خوشبختانه نگاه به تحقیق و توسعه در شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان بسیار پررنگ هست و همین دیدگاه و تفکر بود که منجر به تاسیس پردیس فناوری در منطقه گشت و امیدواریم از این فرصت ایجاد شده دانشگاه‌ها و شرکت‌های فناور بتوانند استفاده لازم را ببرند.

در ادامه جلسه هادی مولودیان رئیس دبیرخانه منطقه ۹ دانشگاه پیام نور کشور ضمن تقدیر و تشکر از نگرش بسیار خوب شرکت فولاد سنگان به حوزه دانش و فناوری گفت: ابتکار شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در تاسیس اولین پردیس تخصصی صنایع معدنی کشور ستودنی است.

وی گفت: دانشگاه پیام نور قابلیت‌های بسیار خوبی در حوزه آموزش با توجه به نیاز‌های مطرح شده به صورت حضوری و یا در بستر اینترنتی را داشته و آمادگی لازم برای ارائه این خدمات به بخش صنایع معدنی را دارد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر