بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۹
نامه حائز اهمیت مرتضی شاهمیرزایی در خصوص عرضه تلفیقی محصولات پتروشیمی دارای کمبود داخل
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پی نامه معاون معادن و فرآوری مواد وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص واردات و عرضه تلفیقی محصولات پتروشیمی دارای کمبود داخل توضیحاتی ارائه کرد.
کد خبر : ۲۷۰۹۸۹

به گزارش بورس نیوز، مرتضی شاهمیرزایی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پی نامه معاون معادن و فرآوری مواد وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص واردات و عرضه تلفیقی محصولات پتروشیمی دارای کمبود داخل بیان کرد: با عنایت به بند ۷-۳ مصوبات جلسه بیستم ستاد تنظیم بازار و نامه محرمانه دفتر وزارتی منظم به نامه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، پیگیری و ابلاغ به شرکت پتروشیمی شازند جهت واردات و عرضه تلفیقی محصول دی اتیل هگزانول توسط این شرکت انجام شد.

در این نامه آمده است، باتوجه به زمانبر شدن واردات دی اتیل هگزانول توسط شرکت پتروشیمی شازند در آن بازه زمانی و لزوم تامین فوری بازار، قرارداد واردات و عرضه تلفیقی فی مابین شرکت رامافیدار و پتروشیمی شازند تنظیم شد. 

همچنین، در بند دیگر این نامه ذکر شد؛ قرارداد فوق الذکر به منظور استمرار عرضه تلفیقی و تامین نیاز بازار داخلی با توافق طرفین در مرحله اول تا پایان بهمن ماه و در مرحله بعدی قرارداد مزبور مجددا تا پایان خرداد ۱۴۰۲ تمدید شد.

نامه حائز اهمیت مرتضی شاهمیرزایی در خصوص عرضه تلفیقی محصولات پتروشیمی دارای کمبود داخل

نامه حائز اهمیت مرتضی شاهمیرزایی در خصوص عرضه تلفیقی محصولات پتروشیمی دارای کمبود داخل

برای مشاهده کامل اینجا را کلیک کنید.

اشتراک گذاری :
نظرات کاربران
ارسال نظر
نظرات بینندگان
داود
Iran (Islamic Republic of)
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۴
سلام خدمت مدیر عامل پتروشیمی اینجانب داری ۴فرزند وفاقد مسکن شغل ودرای مدرک حسابداری وسابقه کار در پروژهای اجرایی داربست در کنگان وعسلویه ومحلول جسمی حرکتی خواهان رسیدگی از ان مقام عالیرتبه جهت استخدام در پتروشیمی می باشم خواهشا دستورات لازم را مبذول فرایید من التوفیق الله