بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
يکشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۲
سنگ‌آهن گهر زمین ایستاده در قله؛

رکورد درآمدزایی توسط "کگهر"

رکورد درآمدزایی توسط
شرکت سنگ‌آهن گهر زمین از فروش محصولات خود به درآمد ۵ هزار و ۴۴ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۲۲ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۱۳۸ درصدی همراه بود.
کد خبر : ۲۷۱۶۰۷

رکورد درآمدزایی توسط

بورس‌نیوز:

شرکت سنگ‌آهن گهر زمین با سرمایه ثبت شده ۲ هزار و ۵۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۱۲۳ هزار و ۵۰۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری نشان داد که می‌تواند سقف درآمدزایی خود را بشکند.

رکورد درآمدزایی توسط

میزان درآمدی که شرکت سنگ‌آهن گهر زمین در سومین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود؛ این شرکت معدنی از فروش محصولات خود به درآمد ۵ هزار و ۴۴ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۲۲ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۱۳۸ درصدی همراه بود، همچنین "کگهر" میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۳ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۱۶ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

رکورد درآمدزایی توسط

بر اساس گزارش فعالیت ماهانه‌ای که "کگهر" در خردادماه از خود منتشر کرد بیانگر آن بود که بیشترین تقاضای مشتریان برای «گندله» در بورس کالا بوده است که از فروش آن محصول به درآمدزایی ۲ هزار و ۷۰۰ میلیاردتومانی دست‌یافت و همچنین میزان درآمدی که در این دوره از فروش «گندله» در بورس کالا کسب کرد ۵۳ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد. "کگهر" نرخ فروش این محصول را برابر با ۴ میلیون و ۸۱۶ هزار تومان اعلام کرد و همچنین این نرخ افزایش اندکی را به دنبال داشت. محصول دیگری که توسط شرکت سنگ‌آهن گهر زمین به فروش رسید عبارت است از «کنسانتره بورس کالا» که ۱۹ درصد از درآمد خردادماه را به خود اختصاص داد.

رکورد درآمدزایی توسط

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
شرکت سنگ‌آهن گهر زمین رقم زد؛

"کگهر" در مسیر صادرات

بخوانیم از عملکرد اردیبهشت‌ماه؛

"کگهر" در اردیبهشت ماه چقدر محصول به فروش رساند؟

بخوانیم از عملکرد اردیبهشت‌ماه؛

"کگهر" در اردیبهشت ماه چقدر محصول به فروش رساند؟

افزایش ۱۸۸ درصدی درآمد ماهانه
درآمد ماهانه شرکت سنگ‌آهن گهر زمین چقدر افزایش پیدا کرد؟

افزایش ۱۸۸ درصدی درآمد ماهانه "کگهر"

ارسال نظر