يکشنبه ۲۵ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۲
واریز ۱۷۰۳ میلیارد تومان سود جاری توسط ۱۶ ناشر
شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: بیش از ۱۷۰۳ میلیارد تومان سود جاری در هفته سوم تیر امسال از طریق سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) به حساب سهامداران واریز شد.
کد خبر : ۲۷۱۸۴۸

به گزارش بورس نیوز، اطلاعات منتشر شده در خصوص جزییات واریز مطالبات جاری و سنواتی سهامداران در هفته سوم تیر ماه سال جاری نشان می‌دهد، ۱۶ ناشر سود جاری و ۲ ناشر سود سنواتی صاحبان سهام خود را پرداخت کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، در این دوره زمانی، ۲ شرکت «سرامیک‌های‌صنعتی‌اردکان و بانک‌آینده»، سود سنواتی ۶۰ هزار و ۶۶۰ سهامدار را که شامل ۲ میلیارد و ۸۳۷ میلیون تومان می‌شود را با استفاده از سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) واریز کرده‌اند.

همچنین در هفته سوم تیر ماه امسال، ۱۶ ناشر «توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین، تولیدات پتروشیمی قائد بصیر، توسعه سرمایه و صنعت‌غدیر، بیمه اتکایی‌تهران رواک، فرآورده‌های تزریقی، لیزینگ خودرو غدیر، سیمان سفیدنی‌ریز، آهن و فولاد ارفع، پتروشیمی مارون، پتروشیمی شازند، بیمه پاسارگاد، سیمان دورود، قند مرودشت، شهد، نفت پارس و چادرملو»، سود جاری ۵۶۱ هزار و ۴۴۳ سهامدار که شامل یک هزار و ۷۰۱ میلیارد و ۳۱۳ میلیون تومان می‌شود را توسط سمات و از طریق سامانه سجام واریز کرده‌اند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر