يکشنبه ۲۵ تير ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۰
بیت کوین با پایین ترین سطح روزانه معامله شد
بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح روزانه خود یعنی ۲۹هزار و ۹۶۶.۳۹ دلار نزدیک‌تر از بالاترین سطح ۲۴ ساعته خود یعنی ۳۱هزار و ۳۵۴.۴۸ دلار معامله شده است.
کد خبر : ۲۷۱۸۵۶

به گزارش بورس نیوز، بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح روزانه خود یعنی ۲۹هزار و ۹۶۶.۳۹ دلار نزدیک‌تر از بالاترین سطح ۲۴ ساعته خود یعنی ۳۱هزار و ۳۵۴.۴۸ دلار معامله شده است. علاوه بر این، حجم معاملات روزانه بیت‌کوین طی روز گذشته معاملاتی بیش از ۲۷ درصد کاهش یافت که مجموع آن را حدود ۱۸.۶۴ میلیارد دلار قرار داد.

با این حال، علیرغم آخرین کاهش قیمت بیت‌کوین، عملکرد هفتگی کریپتو همچنان در سبز و مثبت ۰.۴۹ درصد است. علاوه بر این، عملکرد بیت‌کوین در ماه گذشته نیز ۲۱.۷۸ درصد افزایش یافت. بیت‌کوین همچنین توانست از اتریوم (ETH) پیشتاز آلتکوین پیشی بگیرد و ۰.۱۴ درصد در برابر این ارز دیجیتال رشد کرد.

از منظر فنی، ارزش بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته به زیر سطوح حمایتی ۳۱هزار و ۷۵ دلار و ۳۰هزار و ۴۶۰ دلار کاهش یافت و در زمان انتشار این مطلب به معاملات زیر دو نقطه قیمت ادامه داد. قابل ذکر است که قیمت کریپتو نیز در زمان انتشار این مطلب بین خطوط میانگین متحرک نمایی ۹ روزه و ۲۰ روزه معامله می‌شد.

اگر قیمت رهبر بازار به زیر خط متحرک نمایی ۲۰ روزه در جلسه معاملاتی امروز کاهش یابد، ممکن است در ۴۸ ساعت آینده در خطر از دست دادن حمایت ۳۰ هزار و ۴۰.۴۰۰ دلاری نیز باشد. از سوی دیگر، شکست بالای خط متحرک نمایی ۹ روزه در جلسه معاملاتی امروز ممکن است باعث شود که بیت‌کوین حمایت ۳۰هزار و ۴۶۰ دلاری را پس بگیرد و به‌طور بالقوه در روز‌های بعد به ۳۱ هزار و ۷۵ دلار برسد.

سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ممکن است بخواهند دو خط متحرک نمایی را در ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده تحت نظر داشته باشند، زیرا شاخص‌های فنی به یکدیگر نزدیک شدند.

اگر خط متحرک نمایی ۹ روزه از خط متحرک ۲۰ روزه عبور کند، این مورد نشان می‌دهد که بیت‌کوین وارد یک چرخه نزولی کوتاه مدت شده و ممکن است قیمت آن در ۴۸ ساعت پس از عبور از دو خط کاهش یابد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۱.۲۱ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۲۷ درصد کمتر شده است.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر