يکشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۱
سود ۲۳ میلیون سهامدار از طریق سجام واریز شد
بیش از ۱۴ هزار میلیارد تومان سود متعلق به ۲۳ میلیون سهامدار از ابتدای سال جاری تا پایان تیر ماه توسط سمات از طریق اطلاعات سامانه سجام به حساب سهامداران واریز شد.
کد خبر : ۲۷۲۰۹۳

به گزارش بورس نیوز، اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در خصوص جزییات واریز سود سهامداران از ابتدای سال جاری تا پایان تیر ماه نشان می‌دهد، ۲۰۸ ناشر سود جاری و سود سنواتی ۲۳ میلیون و ۱۶۱ هزار و ۹۰۲ سهامدار را که شامل ۱۴ هزار و ۳۵۸ میلیارد و ۸۳۰ میلیون تومان می‌شود را با حساب سجامی سرمایه گذاران واریز کرده اند.

بر اساس این گزارش، در هفته چهارم تیر ماه امسال، ۱۴ ناشر «سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات، نخریسی و نساجی خسروی خراسان، اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان، گروه سایر اشخاص بورس کالا، س. الماس حکمت ایرانیان، محصولات کاغذی لطیف، تامین سرمایه خلیج‌فارس، تامین سرمایه نوین، پتروشیمی پارس، ارتباطات سیار، سیمان بجنورد، سیمان غرب، کابل البرز و بیمه البرز» سود جاری یک میلیون و ۸۰۹ هزار و ۹۴۹ سهامدار که شامل یک هزار و ۲۱۹ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان می‌شود را توسط سمات و از طریق سامانه سجام واریز کرده‌اند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر