سه‌شنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۲
تمدید اعتبار گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ذوب آهن اصفهان
دومین دور ممیزی مراقبتی خارجی گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ذوب آهن اصفهان مطابق با استاندارد ISO ۱۴۰۰۱ ویرایش سال ۲۰۱۵ توسط موسسه بین المللی گواهی دهنده SGS اول و دوم مرداد ماه با موفقیت انجام و تمدید اعتبار این گواهینامه در ذوب آهن اصفهان تایید و اعلام شد.
کد خبر : ۲۷۲۱۷۴

به گزارش بورس نیوز، محمد صدری، مدیر کیفیت فراگیر ذوب آهن اصفهان ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: این ممیزی، دومین دور ممیزی مراقبتی گواهینامه مذکور در ذوب آهن اصفهان بودکه بر اساس نمونه برداری از فرایند‌ها و فعالیت‌های مدیریت‌های مرتبط شرکت توسط دو نفر از سرممیزان موسسه SGS انجام گرفت.

وی افزود: با توجه به فعالیت‌های مناسب صورت گرفته توسط مدیریت‌های مربوطه و عدم مشاهده عدم انطباق عمده‌ای در این زمینه، موسسه مذکور، اعتبار گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی مطابق با استاندارد ISO ۱۴۰۰۱ ویرایش سال ۲۰۱۵ را در ذوب آهن اصفهان تمدید نمود.
جلسه افتتاحیه این دور از ممیزی اول مرداد ماه با حضور مهرداد تولائیان معاون بهره برداری، آرش شفیعی سرپرست معاونت سرمایه‌های انسانی و توسعه مدیریت، علی نصیری سرپرست معاونت‌های خرید، بازاریابی و فروش و جمعی از مدیران و سرپرستان شرکت در سالن جلسات مدیر عامل برگزار شد.

در این جلسه معاون بهره برداری شرکت ضمن تشریح سیاست‌ها واقدامات زیست محیطی ذوب آهن، آمادگی مدیریت و کارکنان شرکت جهت انجام یک ممیزی دقیق وموفقیت آمیز را اعلام کرد.

مهدی بهرامی، معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی شرکت نیز در جلسه اختتامیه این ممیزی، با اشاره به اقدامات متنوع و بلند مدت انجام شده در این مجتمع عظیم صنعتی گفت: این شرکت با مد نظر قرار دادن الزامات و استاندارد‌های زیست محیطی و ارایه گزارش به سازمان حفاظت محیط زیست استان و بازدید‌های دوره‌ای آن سازمان، به موضوع حفظ محیط زیست توجه ویژه داشته و بر حسب استراتژی‌ها و مسئولیت‌های اجتماعی خود، از توصیه‌های ممیزان داخلی و خارجی در زمینه اصلاح، بهبود و ارتقاء سیستم زیست محیطی استقبال کرده و تلاش می‌کند تا با حذف هرگونه مغایرتی، تولید و برنامه‌های زیست محیطی خود را ارتقاء دهد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر